Remont systemu oświetlenia nawigacyjnego CALVERT na terenie lotniska wojskowego w m. Krasnołęka dla 22. BLT w Malborku.

22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00054311
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00054311/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-05-13 15:04
Lokalizacja
Malbork, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4c52e5f1-8d3b-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
5791927841
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie naprawy betonuRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

GELCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
207 562,64 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00054311 z dnia 2021-05-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont systemu oświetlenia nawigacyjnego CALVERT na terenie lotniska wojskowego w m. Krasnołęka dla 22. BLT w Malborku.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192471265

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 17 MARCA 20

1.5.2.) Miejscowość: Malbork

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.7.) Numer telefonu: 261536707

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 22blt.przetargi@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.22blot.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/22blt

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont systemu oświetlenia nawigacyjnego CALVERT na terenie lotniska wojskowego w m. Krasnołęka dla 22. BLT w Malborku.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4c52e5f1-8d3b-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00054311

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00014310/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont systemu oświetlenia Calvert na terenie lotniska wojskowego w m. Krasnołęka.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00022683/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 22.BLT.SZP.2612.24.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 3771522,50 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 161469,32 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont zastępczy linii kablowych oraz lamp zagłębionych systemu oświetlenia nawigacyjnego CALVERT w rejonie drogi startowej oraz naprawa plomb uszkodzonych krawędzi płyt betonowych na DK-A na terenie lotniska wojskowego w m. Krasnołęka, 22. Bazy LotnictwaTaktycznego w Malborku.

1.1 Roboty remontowe składają się z:
• mechanicznej rozbiórki nawierzchni bitumicznej wraz z warstwami podbudowy
wg obmiaru długość 50 m, szerokość 0,30 m, głębokość 0,50 m z wywozem materiału za pomocą samochodów samowyładowczych na terenie lotniska,
• wykonania robót ziemnych związanych z usunięciem kablowych linii zasilających ze studni technologicznych,
• wykonania demontaży instalacji oraz elementów oświetlenia nawigacyjnego progu DS,
• wykonania prac przygotowawczych do zamontowania nowych instalacji oraz elementów oświetlenia nawigacyjnego progu DS,
• wykonania prac montażowych instalacji i elementów systemu CALVERT,
• wykonania pomiarów rezystancji izolacji elektrycznej instalacji i lamp,
• ułożenia, zgodnie z wymaganiami normy obronnej NO–17–A200:2017, warstwy nawierzchni z betonu cementowego w miejscach wcześniej poddanych rozbiórce,
• wykonania prac ziemnych na nawierzchniach darniowych w rejonie studni technologicznych,
• wykonanie naprawy plomb w nawierzchni betonowej z zastosowaniem materiałów do napraw posiadających dopuszczenie Instytutu Technicznego Wojsk Lotniczych w Warszawie do stosowania na lotniskowych nawierzchniach betonowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262330-3 - Roboty w zakresie naprawy betonu

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 207562,64

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 221400,00

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 207562,64

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GELCO sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9522131131

7.3.3) Ulica: Modlińska 61

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-199

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 207562,64

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-10-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-05-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane