Konserwacja i odtworzenie części murów zamku górnego w Iłży w zakresie niezbędnym dla zachowania i ustabilizowania konstrukcji zabytku
GMINA IŁŻA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00051598
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00051598/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-11 15:05
- Lokalizacja
- Iłża, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b3750d77-9dbb-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7962963277
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00051598 z dnia 2021-05-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Konserwacja i odtworzenie części murów zamku górnego w Iłży w zakresie niezbędnym dla zachowania i ustabilizowania konstrukcji zabytku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA IŁŻA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223327
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 11
1.5.2.) Miejscowość: Iłża
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 483412210
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ilza@ilza.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.ilza.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ilza.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Konserwacja i odtworzenie części murów zamku górnego w Iłży w zakresie niezbędnym dla zachowania i ustabilizowania konstrukcji zabytku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b3750d77-9dbb-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00051598
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003787/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Konserwacja i odtworzenie części murów zamku górnego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00033506/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGP.271.7.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3581572,43 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: „Konserwacja i odtworzenie części murów zamku górnego w Iłży w zakresie niezbędnym dla zachowania i ustabilizowania konstrukcji zabytku”
Zamówienie dotyczy robót budowlanych prowadzonych na obiekcie zabytkowym, szczegółowy zakres obejmuje:
• Roboty przygotowawcze
▪ Roboty ziemne
▪ Konserwację murów i sklepień od dołu
▪ Konserwację sklepień od góry
▪ Wykonanie odwodnienia
▪ Wykonanie nawierzchni dziedzińca i dawnych pomieszczeń
▪ Wykonanie krat zabezpieczających
▪ Wykonanie tarasów widokowych
▪ Wykonanie instalacji elektrycznych wewnętrznych.
3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres prac wskazano w dokumentacji projektowej, przedmiarze robót oraz SST stanowiącym załączniki Nr 7, 8 i 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu
45212350-4 - Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45431000-7 - Kładzenie płytek
45453100-8 - Roboty renowacyjne
92522200-8 - Usługi ochrony budynków historycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty w przedmiotowym postępowaniu wynosi: 3 903 226,33 zł brutto. Mając na uwadze iż Zamawiający na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia może przeznaczyć kwotę: 1 900 000,00 zł brutto i nie jest w stanie zwiększyć tych środków do kwoty oferty z najkorzystniejszą ceną, należy uznać, iż wypełnione zostały przesłanki unieważnienia postępowania określone w art. 255 pkt 3) ustawy pzp.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3173354,74
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4586795,14
| 2021-05-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |