Remont elewacji budynku 109 w kompleksie wojskowym w Pruszczu Gdańskim administrowanym przez 22. BLT Malbork.
22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00054250
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00054250/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-13 14:39
- Lokalizacja
- Malbork, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e86642f8-9063-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 5791927841
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00054250 z dnia 2021-05-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji budynku 109 w kompleksie wojskowym w Pruszczu Gdańskim administrowanym przez 22. BLT Malbork.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192471265
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 17 MARCA 20
1.5.2.) Miejscowość: Malbork
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.7.) Numer telefonu: 261536707
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 22blt.przetargi@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.22blot.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/22blt1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont elewacji budynku 109 w kompleksie wojskowym w Pruszczu Gdańskim administrowanym przez 22. BLT Malbork.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e86642f8-9063-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00054250
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00014310/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Remont elewacji w budynku nr 109 przy ul. Powstańców Warszawy 28B w Pruszczu Gdańskim.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00024337/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 22.BLT.SZP.2612.25.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 3771522,50 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 227804,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych przy remoncie elewacji budynku 109 w 49. Bazie Lotniczej w Pruszczu Gdańskim.
1.1 Opis planowanych robót :
- remont elewacji budynku;
- wymiana instalacji elektrycznej i odgromowej znajdującej się na elewacji i dachu budynku;
- malowanie kominów;
- wymiana opaski wokół budynku.
Roboty tymczasowe: montaż, demontaż i praca rusztowania.
1.2 Materiał Inwestora :
- fundament pod słup oświetleniowy – 2 szt.;
- słup stalowy oświetleniowy – 2 szt.,
- złącze kablowe ZK-3b – 1 szt.
Pozostałe ilości i inne materiały dostarcza Wykonawca robót.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
Zawiera wskazana poniżej dokumentacja stanowiąca załączniki do SWZ, określająca przedmiot zamówienia i stanowiąca podstawę do realizacji robót.
Szczegółowy zakres rzeczowy robót w tym robót towarzyszących i tymczasowych określają załączniki:
1) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych- Załącznik nr 5 do SWZ;
2) Przedmiar robót- Załącznik nr 6 do SWZ;
3) Opis robót przewidzianych w zamówieniu uzupełniającym - Załącznik nr 7 do SWZ;
4) Dokumentacja rysunkowa (doświetlacz)- Załącznik nr 8 do SWZ;
5) Ponadto szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa „Projekt umowy”- Załącznik 3 do SWZ;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
45443000-4 - Roboty elewacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 236515,81
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 271224,11
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 236515,81
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe BUD-EKO Jolanta Schreiber
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5811017422
7.3.3) Ulica: Mieszka I 1/20
7.3.4) Miejscowość: Kwidzyn
7.3.5) Kod pocztowy: 82-500
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 236515,81
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-05-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |