Wymiana płytek klinkierowych w ramach termomodernizacji bud Zespołu Szkół nr 32 im K.K. Baczyńskiego przy ul. Ożarowskiej 71 w W-wie 10/ZP/21

Miasto Stołeczne Warszawa, Dzielnica Wola

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00054482
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00054482/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-05-14 07:36
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0b4d43ed-906d-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty rozbiórkoweWyrównywanieKładzenie płytek

Wykonawcy

1 przyznane

TMB MAAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL · lot 0
180 285,81 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00054482 z dnia 2021-05-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana płytek klinkierowych w ramach termomodernizacji bud Zespołu Szkół nr 32 im K.K. Baczyńskiego przy ul. Ożarowskiej 71 w W-wie 10/ZP/21

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa, Dzielnica Wola

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000184

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. "Solidarności" 90

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-003

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 224435684

1.5.8.) Numer faksu: 224435600

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wola.zzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wola.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana płytek klinkierowych w ramach termomodernizacji bud Zespołu Szkół nr 32 im K.K. Baczyńskiego przy ul. Ożarowskiej 71 w W-wie 10/ZP/21

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b4d43ed-906d-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00054482

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001481/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.18 Wymiana płytek klinkierowych w ramach realizacji zadania pn. Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół nr 32 im. K.K. Baczyńskiego przy ul. Ożarowskiej 71

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00024861/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 10/ZP/21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 161665,22 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Wykonanie wymiany płytek klinkierowych na elewacji budynku Zespołu Szkół nr 32 przy ul. Ożarowskiej 71 w Warszawie, zgodnie z projektem budowlanym zamiennym Remont elewacji i posadzek zewnętrznych, docieplenie stropodachu w ramach realizacji zadania: Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół nr 32 im. K.K. Baczyńskiego przy ul. Ożarowskiej 71. 2. Zakres prac obejmuje: 1) Roboty przygotowawcze. 2) Usunięcie z powierzchni muru istniejących płytek klinkierowych w sposób umożliwiający ich maksymalne wykorzystanie po oczyszczeniu do ponownego ułożenia. 3) Usunięcie innych uzupełnień cementowych. 4) Oczyszczenie i dezynfekcja powierzchni przyziemia.5) Prace murarskie polegające ułożeniu płytek klinkierowych, zamówionych przez Wykonawcę, z wykorzystaniem odzyskanych z demontażu, zgodnie z wymogami Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, określonymi w (Decyzji z 12 sierpnia 2020 r.), odtwarzające pierwotny wygląd budynku. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres prac oraz sposób i warunki realizacji określają:
1) Dokumentacja projektowa stanowiąca Załącznik nr 11 do SWZ obejmująca: a) Projekt budowlany zamienny „Remont elewacji i posadzek zewnętrznych, docieplenie stropodachu w ramach realizacji zadania: Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół nr 32 im. K.K. Baczyńskiego przy ul. Ożarowskiej 71” b) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (od str. 23 do str. 25) c) Przedmiary robót do celów informacyjnych.d) Decyzja Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków z 12 sierpnia 2020r. e) Decyzja Prezydenta m.st. Warszawy Nr. 97/N/z/2020 z 9 października 2020r. 2) projektowane postanowienia umowy - wzór umowy stanowiące Załącznik nr 7 do SWZ. 3.Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu stosuje klauzulę społeczną na podstawie art. 95 ustawy Prawo zamówień publicznych. Zamawiający wymaga aby osoby realizujące przedmiot zamówienia i wykonujące czynności dotyczące prac ogólnobudowlanych były zatrudnione przez Wykonawcę lub Podwykonawcę, na podstawie stosunku pracy, zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 26.06.1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. 2020 r., poz. 1320 ze zm.). Szczegółowe wymagania dot. sposobu dokumentowania i weryfikacji zatrudnienia tych osób, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli tego zatrudnienia oraz sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań, zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy - wzorze umowy
4. Wykonawca udzieli gwarancji: na wykonywany przedmiot zamówienia oraz na wbudowane materiały i urządzenia na okres minimum 36 miesięcy. Wykonawca może zaproponować wydłużenie okresu gwarancji do 60 miesięcy.
Okres gwarancji stanowi drugie kryterium oceny ofert – patrz Rozdział XIV SIWZ. Okres rękojmi za wady fizyczne i prawne zgodnie z postanowieniami Kodeksu Cywilnego wynosi 5 lat od podpisania protokołu odbioru końcowego. 6. Kwota brutto na sfinansowanie zamówienia 198.848,22 zł.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262320-0 - Wyrównywanie

45431000-7 - Kładzenie płytek

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 180285,81

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 180285,81

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 180285,81

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): TMB MAAT Sp. z o.o. sp. k.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: TMB Maat Sp.z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5322059042

7.3.3) Ulica: Nowowiejska 109

7.3.4) Miejscowość: Józefów

7.3.5) Kod pocztowy: 05-410

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 180285,81

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-05-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane