Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Przebudowa boiska sportowego, wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Strzegomiu”
Powiat Świdnicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00053714
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00053714/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-13 12:02
- Lokalizacja
- Świdnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e3b50972-8891-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 8842369827
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00053714 z dnia 2021-05-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Przebudowa boiska sportowego, wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Ogólnokształcących
w Strzegomiu”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Świdnicki
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Świdnicy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718308
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marii Skłodowskiej - Curie 7
1.5.2.) Miejscowość: Świdnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 748500400
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat.swidnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.swidnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.platformazakupowa.pl/sp_swidnica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Przebudowa boiska sportowego, wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Ogólnokształcącychw Strzegomiu”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e3b50972-8891-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00053714
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000924/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Przebudowa boiska sportowego wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Strzegomiu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00020184/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.272.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 608256,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Przebudowa boiska sportowego, wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Strzegomiu” zlokalizowanego w Strzegomiu przy ul. T. Kościuszki 31.
1.1. Roboty budowlane realizowane będą zgodnie z dokumentacją projektową opracowaną przez: Usługi Projektowe mgr inż. arch. Adam Mądrzak, 58-100 Świdnica, Boleścin 49d oraz na podstawie decyzji Starosty Świdnickiego o pozwoleniu na budowę Nr 1744/2020 z dnia 17.11.2020 r. z uwzględnieniem zapisów Postanowienia Nr 235/2020 z dnia 16.10.2020r. Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.
Szczegółowy zakres robót określa dokumentacja projektowa i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, które stanowią załącznik do niniejszej specyfikacji i wraz
z przedmiarami robót znajdują się na stronie internetowej Zamawiającego www.bip.powiat.swidnica.pl w katalogu zamówienia publiczne. Przedmiary robót stanowią wyłącznie materiał pomocniczy. Podstawowymi dokumentami służącymi do przygotowania oferty są dokumentacja projektowa i STWiOR.
1.2. Opis prac:
Zakres prac do wykonania obejmuje:
1) Przebudowa podłoża asfaltowego na trawę syntetyczną z podbudową betonową
2) Wydzielenie boisk: do koszykówki – 2 szt., siatkówki – 2 szt., tenisa -1 szt., piłki ręcznej - 1 szt. wraz z urządzeniami technicznymi: kosze, bramki, słupki itp.
3) Budowa muru oporowego,
4) Przebudowa istniejącego oświetlenia zewnętrznego – skablowanie linii napowietrznych i przesunięcie 1 -słupa (kolizja)
5) Budowa odwodnienia boiska – liniowe (istniejące odwodnienie – poprzez wpust deszczowy)
6) Budowa ogrodzenia boiska – wys. 3-4m
7) Montaż piłkochwytów – wys. 6m
8) Zmiana nawierzchni wewnętrznej drogi żwirowej na nawierzchnię z kostki betonowej - drogi wjazdowej na boisko – wjazd techniczny (np.: karetki pogotowia, podnośniki samochodowe do wykonania cięć sanitarnych drzew),
9) Zakup, dostawa i montaż wyposażenia boiska (m.in. bramki, kosze, słupki, itp.),
10) Odtworzenie terenów zielonych wraz z nasadzeniami,
11) Rozbiórki nawierzchni istniejących w niezbędnym zakresie wraz z wywozem i utylizacją odpadów
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 586427,10
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 799500,00
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 586427,10
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MARDO-SPORT sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7831677401
7.3.3) Ulica: ul. Wydmowa 10
7.3.4) Miejscowość: Puszczykowo
7.3.5) Kod pocztowy: 62-041
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 586427,10
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-05-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |