Najem samochodów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony wraz z kierowcą do transportu i dostawy pojemników na odpady komunalne na terenie Gminy Miejskiej Kraków z podziałem na 3 zadania
Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o. o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00055136
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-05-14 12:37
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6750006547
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wynajem pojazdów do transportu towarów wraz z kierowcąUsługi w zakresie transportu drogowego
Wykonawcy
3 przyznane
ZAKŁAD PROJEKTOWO- USŁUGOWY RADIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
340 837,92 PLNFLORA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKrakó, PL
335 898,24 PLNMAŁOPOLSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI ODPADAMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
340 837,92 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.