Odnowienie i korekty oznakowania poziomego dróg powiatowych na terenie Powiatu Mikołowskiego
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W MIKOŁOWIE Z SIEDZIBĄ W ŁAZISKACH GÓRNYCH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00054951
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00054951/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-14 11:33
- Lokalizacja
- Łaziska Górne, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-39518bbd-a279-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6351657562
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00054951 z dnia 2021-05-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odnowienie i korekty oznakowania poziomego dróg powiatowych na terenie Powiatu Mikołowskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W MIKOŁOWIE Z SIEDZIBĄ W ŁAZISKACH GÓRNYCH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 277736893
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: CHOPINA 8
1.5.2.) Miejscowość: Łaziska Górne
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-170
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@pzd.mikolowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://pzd.mikolowski.dobrybip.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odnowienie i korekty oznakowania poziomego dróg powiatowych na terenie Powiatu Mikołowskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-39518bbd-a279-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00054951
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000971/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Odnowienie i korekty oznakowania poziomego dróg powiatowych na terenie Powiatu Mikołowskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD.ZP.3211.05.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 120461,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w pasie dróg powiatowych Powiatu Mikołowskiego (dł. 152 km) następującego zadania obejmującego:
- odnowienie znaków poziomych „P-10” i „P-14” farbą akrylową z zastosowaniem materiałów odblaskowych,
- odnowienie znaków poziomych „A-17” o pow. 2,56-5,80 m²/szt. farbą akrylową kolorową z zastosowaniem materiałów odblaskowych w rejonie szkół,
- odnowienie znaków poziomych „linie segregacyjne” farbą akrylową z zastosowaniem materiałów odblaskowych,
- odnowienie innych symboli znaków poziomych farbą akrylową z zastosowaniem materiałów odblaskowych,
- wykonanie znaków poziomych materiałami grubowarstwowymi (chemoutwardzalne strukturalne kolor biały),
- wykonanie znaków poziomych materiałami grubowarstwowymi (chemoutwardzalne strukturalne kolor czerwony),
- wykonanie oznakowania poziomego farbą akrylową kolorową (niebieska) powierzchni stanowisk dla osób niepełnosprawnych,
- wykonanie oznakowania poziomego farbą akrylową kolorową (czerwona) powierzchni przejść dla pieszych,
- montaż punktowych elementów odblaskowych PEO,
- likwidacja oznakowania poziomego w sposób mechaniczny.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy| 2021-05-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |