Modernizacja układu komunikacyjnego centrum Obornik Śląskich – Etap 1
Gmina Oborniki Śląskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00054921
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00054921/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-14 11:20
- Lokalizacja
- Oborniki Śląskie, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-244cab53-a73d-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 9151605065
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00054921 z dnia 2021-05-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja układu komunikacyjnego centrum Obornik Śląskich – Etap 1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Oborniki Śląskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935081
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Trzebnicka 1
1.5.2.) Miejscowość: Oborniki Śląskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-120
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 71 310 35 19
1.5.8.) Numer faksu: 71 310 22 95
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: oborniki@oborniki-slaskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.oborniki-slaskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.oborniki-slaskie.pl/, https://e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja układu komunikacyjnego centrum Obornik Śląskich – Etap 12.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-244cab53-a73d-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00054921
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002471/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja układu komunikacyjnego w centrum Obornik Śląskich
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.34.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 418443,56 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu znajdującego się przy istniejącym budynku mieszkalnym na dz. nr 52/6 i 52/1. Wokół budynku projektuje się ciągi piesze, zieleń urządzoną, małą architekturę oraz budynek gospodarczy i toaletę.
Teren inwestycji stanowi wnętrze podwórzowe przy budynku mieszkalnym wielorodzinnym, położonym przy ul. Wyszyńskiego w Obornikach Śląskich. Teren jest niezagospodarowany, w większości pokryty zielenią niską oraz wysoką, częściowo utwardzony w obrębie dojść do budynku mieszkalnego. Betonowe ciągi piesze oraz istniejące stopnie terenowe są uszkodzone i wymagają przebudowy. Obszar sąsiaduje z zabudową mieszkalną, gospodarczą oraz kinem.
Teren inwestycji jest wyposażony w infrastrukturę techniczną:
- kanalizację deszczową
- kanalizację sanitarną
- sieć wodociągową
- sieć elektroenergetyczną
- sieć gazową
Teren zaprojektowano częściowo z płyt granitowych, kostki granitowej oraz zieleni wysokiej i niskiej. Promienista geometria placu została wyznaczona w odniesieniu do terenu przy budynku kina. Na placu znajdują się elementy małej architektury w formie prostych ławek betonowych z okładziną z listew drewnianych, betonowe donice oraz elementy oświetlenia (pionowe, poziome). W tylnej części placu zaplanowano zieleń niską - trawy oraz zieleń ozdobną. Ściany budynków przylegających bezpośrednio do projektowanej przestrzeni będą przesłonięte zielenią pnącą na konstrukcji wolnostojącej (trejaże).
W obrębie wejść do budynku mieszkalnego, od strony projektowanego placu, założono przebudowę nawierzchni oraz wykonanie nowych terenowych stopni granitowych.
W części południowej placu zaplanowano systemową toaletę publiczną oraz budynek gospodarczy do użytku przez mieszkańców. Obiekt oraz toaletę zaprojektowano w konstrukcji stalowej, wykończone elewacją z drewnianych desek.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie podstawowym nie wpłynęły oferty.| 2021-05-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |