Wykonanie projektu wykonawczego oraz robót budowlanych (...) Remont bieżni lekkoatletycznej oraz rozbiegu do skoku w dal i skoku wzwyż przy Szkole Podstawowej nr 10 ul. Borowej 123.
Gmina Miasta Tychy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00054970
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00054970/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-14 11:39
- Lokalizacja
- Tychy, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-330968ec-86fb-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 6460013450
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00054970 z dnia 2021-05-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie projektu wykonawczego oraz robót budowlanych (...) Remont bieżni lekkoatletycznej oraz rozbiegu do skoku w dal i skoku wzwyż przy Szkole Podstawowej nr 10 ul. Borowej 123.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Tychy
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Miasta Tychy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255507
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Niepodległości 49
1.5.2.) Miejscowość: Tychy
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.7.) Numer telefonu: +48327763807
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umtychy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.umtychy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie projektu wykonawczego oraz robót budowlanych (...) Remont bieżni lekkoatletycznej oraz rozbiegu do skoku w dal i skoku wzwyż przy Szkole Podstawowej nr 10 ul. Borowej 123.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-330968ec-86fb-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00054970
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000734/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 SP 10, ul. Borowa 123 - remont bieżni lekkoatletycznej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00019881/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.8.2021.JM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 158949,77 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są prace projektowe i roboty budowlane dla potrzeb realizacji zadania inwestycyjnego pod nazwą: Remont bieżni lekkoatletycznej oraz rozbiegu do skoku w dal i skoku wzwyż przy Szkole Podstawowej nr 10 przy ul. Borowej 123.
I. Prace projektowe
1. Przygotowanie materiałów wyjściowych do opracowania projektu, w tym między innymi: uzyskanie podkładów geodezyjnych do celów projektowych, inwentaryzacja terenu do celów projektowych.
2. Opracowanie projektu budowlano-wykonawczego na podstawie informacji i wytycznych zawartych w programie funkcjonalno-użytkowym dla zadania pn. Remont bieżni lekkoatletycznej oraz rozbiegu do skoku w dal i skoku wzwyż przy Szkole Podstawowej nr 10 przy ul. Borowej 123 (opracowanie marzec 2021 r.),
Projekt musi uwzględniać wykonanie remontu istniejących obiektów lekkoatletycznych polegającego na wymianie nawierzchni syntetycznej na nawierzchnię sportową syntetyczną poliuretanowo - gumową o grubości warstwy min. 13 mm:
- bieżni lekkoatletycznej o wym. 7 x 77 m,
- rozbiegu do skoku w dal o wym. 1,25 x25m wraz z zeskokiem o wym. 4 x8m,
- rozbiegu do skoku wzwyż w zakresie demontażu nawierzchni syntetycznej i renowacji płyty betonowej - półkole o średnicy 8m.
II. Prace budowlane – wykonawcze
1. Wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanego i uzgodnionego projektu budowlano – wykonawczego.
2. Zapewnienie nadzorów specjalistycznych nad realizacją robót budowlanych.
3. Obsługa geodezyjna zadania (siłami własnymi lub przez uprawnioną osobę trzecią) stanowi integralną część zadania.
4. Zgłoszenie zamiaru budowy - nie jest wymagane
Uwaga:
1. Wszystkie materiały z rozbiórek oraz nadmiar gruntu Wykonawca ma obowiązek zagospodarować i zutylizować we własnym zakresie.
2. Przed wbudowaniem materiałów i urządzeń Wykonawca musi uzyskać akceptację Zamawiającego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 79335
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 218000
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 79335
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GRETASPORT Ilona Stańczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6291304161
7.3.3) Ulica: ul. Podlesie 17
7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
7.3.5) Kod pocztowy: 41-303
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 79335,00
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin wykonania zamówienia: 6 tygodni od daty podpisania umowy.| 2021-05-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |