Bieżąca konserwacja budynków administrowanych przez FINA w Warszawie

FILMOTEKA NARODOWA - INSTYTUT AUDIOWIZUALNY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00192041
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00192041/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-04-15 13:37
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e844f93c-8905-11ee-9fb5-3edbb70f45bd
Identyfikator
5213784838
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych instalacji budynkowychUsługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewaniaUsługi w zakresie napraw i konserwacji mechanicznych instalacji budynkowychUsługi napraw i konserwacji obiektów użyteczności społecznej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00192041 z dnia 2025-04-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Bieżąca konserwacja budynków administrowanych przez FINA w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: FILMOTEKA NARODOWA - INSTYTUT AUDIOWIZUALNY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367467328

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wałbrzyska 3/5

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-739

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@fina.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://fina.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://fina.logintrade.net/zapytania_email,143603,f127ab2c48e1f25bb7b27ec38b1569d2.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bieżąca konserwacja budynków administrowanych przez FINA w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e844f93c-8905-11ee-9fb5-3edbb70f45bd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00192041

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00148028/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 Konserwacja budynków administrowanych przez Filmotekę Narodową – Instytut Audiowizualny

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00503550

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 14/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usług w zakresie bieżącej konserwacji wraz z wykonywaniem napraw i czynności całodobowego pogotowia technicznego oraz utrzymanie w należytym stanie technicznym instalacji
i urządzeń w budynkach zamawiającego w Warszawie

4.5.3.) Główny kod CPV: 50711000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych instalacji budynkowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

50720000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania

50712000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji mechanicznych instalacji budynkowych

50760000-0 - Usługi napraw i konserwacji obiektów użyteczności społecznej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena oferty najkorzystniejszej – 369 738,00 zł
Kwota jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia - 304 882,56 zł
Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 354240,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 434741,04 PLN

2025-04-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi