Remont żłobu w km 1+910 – 2+290 potoku Straconka w m. Bielsko – Biała, gm. Bielsko – Biała (rozmiar rzeczowy: 0,380 km)
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00055329
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00055329/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-14 13:41
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-238baf4c-89a8-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00055329 z dnia 2021-05-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont żłobu w km 1+910 – 2+290 potoku Straconka w m. Bielsko – Biała, gm. Bielsko – Biała (rozmiar rzeczowy: 0,380 km)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.rzgwgliwice@wody.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wody.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.przetargi.wody.gov.pl.1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Państwowa osoba prawna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont żłobu w km 1+910 – 2+290 potoku Straconka w m. Bielsko – Biała, gm. Bielsko – Biała (rozmiar rzeczowy: 0,380 km)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-238baf4c-89a8-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00055329
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010273/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Roboty budowlane związane z utrzymaniem oraz inwestycyjne prowadzone na terenie ZZ Katowice, RZGW Gliwice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00020986/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GL.ROZ.2810.9.2021.MPS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót obejmuje:
• Zakup mapy zasadniczej oraz uproszczonych wypisów z rejestru gruntów ( dz.2512/45 obr. Straconka i 5327/46 obr. Lipnik) w Wydziale Geodezji i Kartografii Urzędu Miasta Bielsko-Biała.
• Przygotowanie kompletu materiałów niezbędnych do dokonania zgłoszenia zamiaru wykonania robót budowlanych, niewymagających uzyskania decyzji pozwolenia na budowę zgodnie z przepisami ustawy z dnia 07 lipca 1994r. Prawo budowlane (tekst jednolity Dz.U. 2020 poz.1333 ze zmianami) art.30 –m.in. mapa z naniesioną lokalizacją i zakresem zadania, oświadczenie o którym mowa w art.32 ust.4 pkt 2.
• Skuteczne dokonanie zgłoszenia zamiaru wykonania robót właściwemu organowi administracji architektoniczno - budowlanej, tj. do Wydziału Infrastruktury Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 07 lipca 1994r. Prawo budowlane (tekst jednolity Dz.U. 2020 poz.1333 ze zmianami), na podstawie udzielonego pełnomocnictwa.
• Mechaniczne karczowanie pni po wyciętych drzewach z odwozem na 18 km – składowisko przy ul. Junackiej w Czechowicach-Dziedzicach,
• Wykonanie gródz z worków z piaskiem uszczelnionych folią w celu podziału zakresu robót na odcinki i przeprowadzenie wód potoku tymczasowymi rurociągami PCV. Dodatkowa grodza do filtrowania zanieczyszczonej wody poniżej zakresu robót, z zastosowaniem np. mat słomianych,
• Rozbiórka pozostałości zatopionej w betonie okładziny kamiennej w dnie żłobu, z wbudowaniem w dolną warstwę ścieżki rowerowej (drogi technologicznej) wzdłuż zakresu robót,
• Wypełnienie wyrwy dennej poniżej mostu na ul. Jeździeckiej kamieniem z rozbiórek zatopionym w betonie,
• Czyszczenie strumieniowo-ścierne na sucho ścian żłobu, spoinowanie ubytków
• Skucie skorodowanych nierówności betonów w dnie żłobu przed zabetonowaniem,
• Betonowanie płyty dna (BH 20) z jednoczesnym zatopieniem w betoniebruku kamiennego z kamienia hydrotechnicznego twardego (porfir, granit, piaskowiec twardy), oraz jego zaspoinowanie,
• Ułożenie górnej warstwy z tłucznia na ścieżce rowerowej z zawałowaniem,
• Uporządkowanie terenu po robotach – plantowanieterenu po robotach z obsiewem,
Roboty rozbiórkowe i ziemne wykonywać należy przy użyciu sprzętu ciężkiego – m.in. młotów udarowych, koparkio poj. łyżki min. 0,6 m3, spycharki gąsienicowej o mocy min.55 kW, ciągnika o mocy min.37 kW oraz samochodów samowyładowczych o dmc5-10 ton.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 599435,95
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1016502,17
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 599435,95
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Robót Inżyniryjnych EKOINŻ Jerzy Ślepecki
7.3.3) Ulica: Beskidzka 19
7.3.4) Miejscowość: Zarzecze
7.3.5) Kod pocztowy: 34-326
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 599435,95
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-04| 2021-05-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |