Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych przebudowy dróg w miejscowościach Białogóra, Krokowa, Minkowice-Lisewo i Żarnowiec
Gmina Krokowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00056017
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-05-17 10:36
- Lokalizacja
- Krokowa, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5871582054
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaKalkulacja kosztów, monitoring kosztówNadzór nad projektem i dokumentacją
Wykonawcy
4 przyznane
MARCIN BARTOŚCzłuchów, PL
14 760 PLNBIURO PROJEKTÓW BUDOWLANYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
23 370 PLNMARCIN BARTOŚCzłuchów, PL
36 900 PLNMARCIN BARTOŚCzłuchów, PL
14 760 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.