Zagospodarowanie skweru u zbiegu ul. Traugutta i ul. Kasprzaka w Nowej Soli.
Gmina Nowa Sól-Miasto
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00055560
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00055560/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-14 14:53
- Lokalizacja
- Nowa Sól, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dfceaead-a826-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 9251956002
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00055560 z dnia 2021-05-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie skweru u zbiegu ul. Traugutta i ul. Kasprzaka w Nowej Soli.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowa Sól-Miasto
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770280
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marszałka J. Piłsudskiego 12
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Sól
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-100
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 68 459 03 18
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@nowasol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowasol.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://nowasol.pl/zamowienia-publiczne/kategorie-zamowien/powyzej-130tys-zl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie skweru u zbiegu ul. Traugutta i ul. Kasprzaka w Nowej Soli.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dfceaead-a826-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00055560
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011956/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Zagospodarowanie terenu obejmujące budowę ciągów pieszych i montaż elementów małej architektury u zbiegu ulic Traugutta i Kasprzaka w Nowej Soli.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.0004.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie skweru u zbiegu ul. Traugutta i ul. Kasprzaka w Nowej Soli. Przedmiot zamówienia obejmuje:
a) rozbiórkę obrzeży betonowych oraz demontaż istniejących elementów zagospodarowania skweru oraz regulację latarni parkowej,
b) budowę ciągów pieszych o szerokości 1,50 m z betonowej kostki brukowej o gr. 6 cm o powierzchni 280 m2,
c) ułożenie obrzeży betonowych o łącznej długości 332 mb,
d) wykonanie nawierzchni z piasku płukanego białego na powierzchni 276 m2,
e) dostawę i montaż obiektów małej architektury: zestaw urządzeń sprawnościowych – 1 kpl., zestaw Street Workout – 1 szt., trampolina ziemna – 1 kpl., linarium – 1 szt., leżaki – 3 szt. i parasole plażowe – 3 szt., ławki parkowe z donicami – 9 szt. i betonowe koszy na odpady – 6 szt.,
f) humusowanie terenów zielonych z obsianiem trawą – 1.320 m2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu wpłynęły cztery oferty, spośród których oferta z najniższą ceną wynosi 285 537,12 zł, podczas gdy kwota, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 250.000 zł. W związku z powyższym, postępowanie zostało unieważnione ponieważ cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 285537,12
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 334285,06
| 2021-05-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |