Przewóz specjalny dzieci niepełnosprawnych w roku szkolnym 2020/2021 w okresie od 1 kwietnia 2021r. do 30 czerwca 2021r.
Gmina Myślibórz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00056076
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-05-17 11:05
- Lokalizacja
- Myślibórz, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5971611631
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie transportu drogowego
Wykonawcy
3 przyznane
TOMASZ STASZKIEWICZBarlinek, PL
37 138 PLNTOMASZ STASZKIEWICZBarlinek, PL
29 140 PLNTOMASZ STASZKIEWICZBarlinek, PL
29 140 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.