Modernizacja Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 6 przy ul. Niecałej 8 w Krakowie
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 6 im. Jana Pawła II
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00056013
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00056013/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-17 10:35
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4c0d455f-8af9-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 6792815211
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00056013 z dnia 2021-05-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 6
przy ul. Niecałej 8 w Krakowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 6 im. Jana Pawła II
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 356855190
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Niecala 8
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-425
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: 12-266-84-00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sosw6@niecala.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.niecala.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.niecala.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 6przy ul. Niecałej 8 w Krakowie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4c0d455f-8af9-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00056013
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010001/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 6, ul. Niecała 8
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00021835/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/III/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane będące kontynuacją wykonania zadania pn.„ Przebudowa wraz z częściową zmianą sposobu użytkowania budynku szkolnego z internatem oraz budowa wentylacji mechanicznej i przebudowa instalacji elektrycznej, wod-kan., c.o., przy ul. Niecałej 8 na działce nr 60/1, obr. 44 Podgórze w Krakowie” zgodnie z pozwoleniem na budowę nr 644/6740.2/2017 z dnia 16.01.2018r.
2. Zakres robót budowlanych do wykonania w ramach niniejszego zamówienia został określony w następujących dokumentach:
- Opis Przedmiotu Zamówienia – Załącznik nr 4a do SWZ
- Projekt budowlany pt: „Przebudowa wraz z częściową zmianą sposobu użytkowania budynku szkolnego z internatem oraz budowa wentylacji mechanicznej i przebudowa instalacji elektrycznej, wod-kan., c.o., przy ul. Niecałej 8 na działce nr 60/1, obr. 44 Podgórze w Krakowie” - Załącznik nr 4b do SWZ.
- Nadzór Autorski nr 1-2020 z dnia 23.04.2020r., składający się z następujących części:
a. zał. 01 do NA_SOSW_ETAP 2_Architektura
b. zał. 02 do NA_SOSW_ETAP 2_Instalacje elektryczne
c. zał. 03 do NA_SOSW_ETAP 2_Instalacje sanitarne
d. zał. 04 do NA_SOSW_ETAP 2_Konstrukcja
e. zał. 05 do NA_SOSW_ETAP 2_CO parter i I piętro.
- stanowiązy Załącznik nr 4c do SWZ.
- Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót (STWiORB) – Załącznik nr 4d do SWZ.
Zamawiający wymaga przyjęcia przez Wykonawcę minimum 3 letniego okresu gwarancji jakości i rękojmi.
W pkt. 15.3 SWZ zostało określone kryterium oceny ofert, według którego Wykonawca ma prawo zaoferować dodatkowy termin gwarancji. Niniejszy punkt zawiera również procedurę przyznania punktów.
Zamawiający wymaga, aby Wykonawca podczas realizacji umowy posiadał ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej związanej z przedmiotem zamówienia, zgodnie z zapisami §14 Projektowanych Postanowień Umowy (PPU).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45321000-3 - Izolacja cieplna
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 978528,38
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1486951,08
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1162702,75
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych „Olexbud”
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 869-101-97-03
7.3.3) Ulica: Kąty 95
7.3.4) Miejscowość: Porąbka Iwkowska
7.3.5) Kod pocztowy: 32-862
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1162702,75
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2021-05-06 do 2021-08-278.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Rozpoczęcie robót nastąpi po przekazaniu terenu budowy, z zastrzeżeniem, że dostęp do placu budowy będzie możliwy w okresie od dnia 25 czerwca 2021r. do dnia 27 sierpnia 2021r .Zamawiający zobowiązuje się do przekazania Wykonawcy terenu budowy w terminie do 5 dni roboczych licząc od dnia następnego po dostarczeniu przez Wykonawcę:
1) dokumentacji fotograficznej, o której mowa w § 3 pkt 2 umowy,
2) dostarczenie i uzgodnienie z Zamawiającym harmonogramu rzeczowo-finansowego.
| 2021-05-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |