Remont drogi gminnej Nr 107079L wraz z remontem mostu w miejscowości Niedrzwica Duża ul. Żabia
Gmina Niedrzwica Duża
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00056405
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00056405/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-17 13:23
- Lokalizacja
- Niedrzwica Duża, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5a360fc5-9147-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 7132957773
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00056405 z dnia 2021-05-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej Nr 107079L wraz z remontem mostu w miejscowości Niedrzwica Duża ul. Żabia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Niedrzwica Duża
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019543
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lubelska 30
1.5.2.) Miejscowość: Niedrzwica Duża
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-220
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@niedrzwicaduza.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugniedrzwicaduza.bip.lubelskie.pl/index.php?id=81
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ugniedrzwicaduza.bip.lubelskie.pl/index.php?id=811.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej Nr 107079L wraz z remontem mostu w miejscowości Niedrzwica Duża ul. Żabia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5a360fc5-9147-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00056405
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005174/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Remont drogi gminnej Nr 107079L wraz z remontem mostu w miejscowości Niedrzwica Duża ul. Żabia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00025134/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.8.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Remont drogi gminnej Nr 107079L wraz z remontem mostu w miejscowości Niedrzwica Duża ul. Żabia”.
2. Na przedmiot zamówienia składają się dwa następujące zadania:
1) zadanie nr 1 pn. „Remont drogi gminnej nr 107079L oraz remont mostu na rzece Nędznica, od km 0+013,55 do km 0+608,80”,
2) zadanie nr 2 pn. „Przebudowa skrzyżowania drogi krajowej nr 19 z drogą gminną nr 107079L ul. Żabia w m. Niedrzwica Duża, od km 0+005,5 do km 0+13,55”.
3. Przedmiot zadania nr 1 obejmuje w szczególności:
1) remont drogi gminnej nr 107079L ul. Żabiej od km 0+013,55 do km 0+608,80, obejmujący w szczególności:
a) rozbiórkę istniejącej konstrukcji nawierzchni,
b) wycinka drzewa,
c) odtworzenie istniejącej nawierzchni,
d) wyregulowanie wysokościowe włazów studzienek kanalizacji deszczowej,
e) wprowadzenie zmian w organizacji ruchu,
f) wykonanie poboczy.
2) remont mostu na rzece Nędznica, obejmujący w szczególności:
a) roboty przygotowawcze,
b) roboty ziemne,
c) rozbiórkę balustrad stalowych,
d) rozbiórkę istniejącej płyty pomostu,
e) naprawę uszkodzeń podpór mostu wraz z reprofilacją i zabezpieczeniem powierzchni betonowych,
f) odtworzenie płyty pomostu wraz z zespoleniem z belkami,
g) wykonanie izolacji przeciwwodnej ustroju niosącego,
h) wykonanie elementów odwodnienia płyty pomostu,
i) wykonanie płyt przejściowych,
j) zabezpieczenie izolacją lekką powierzchni betonowych stykających się z gruntem,
k) wykonanie kap gzymsowych,
l) ustawienie krawężników na obiekcie i dojazdach,
m) zabezpieczenie nasypu korpusu drogi w obrębie podpór,
n) ustawienie barier ochronnych na obiekcie i dojazdach,
o) zabezpieczenie podpór od strony koryta rzeki,
p) odtworzenie skarp rzeki pod obiektem wraz z umocnieniem,
q) oczyszczenie terenu w obrębie mostu.
4. Przedmiot zadania nr 2 obejmuje w szczególności:
1) rozbiórkę istniejącej konstrukcji nawierzchni,
2) odtworzenie istniejącej nawierzchni i poszerzenie w obszarze łuków,
3) wprowadzenie zmian w organizacji ruchu.
5. Zamówienie należy wykonać w szczególności zgodnie z dokumentacją projektową, projektami stałej organizacji ruchu oraz specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót stanowiącymi załącznik nr 13 do SWZ z uwzględnieniem zapisów SWZ i umowy (załącznik nr 9 do SWZ).
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają w szczególności:
1) dokumentacje projektowe,
2) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych.
7. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (tekst jedn. Dz. U. z 2020 r. poz. 1333 ze zm.) wraz z przepisami wykonawczymi, normami i instrukcjami producentów stosowanych urządzeń i materiałów, zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej, pod nadzorem przedstawicieli Zamawiającego – Inspektora Nadzoru Inwestorskiego oraz samego Zamawiającego.
8. Przedmiot zamówienia należy wykonywać z udziałem osób posiadających odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie.
9. Materiały dostarczone i użyte przez Wykonawcę powinny odpowiadać, co do jakości, wymogom wyrobów dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie, określonym w art. 10 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (tekst jedn. Dz. U. z 2020 r. poz. 1333 ze zm.).
10. Wykonanie przedmiotu zamówienia musi być również zgodne z wszystkimi aktami prawnymi właściwymi dla przedmiotu zamówienia, z przepisami techniczno-budowlanymi, obowiązującymi normami i wytycznymi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45221100-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
77211400-6 - Usługi wycinania drzew
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 787635,21
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1390000
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 787635,21
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Komunalne Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o. o. w Lublinie
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7120151231
7.3.3) Ulica: Grygowej 23
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-260
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Cały zakres robót z wyjątkiem robót pomiarowych będzie realizowana przez firmę Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. w Janowie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 787635,21
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 170 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-05-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |