Przebudowa drogi gminnej Nr 001274F na odcinku Sycowice-Nietkowice
Gmina Czerwieńsk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00056839
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00056839/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-17 21:18
- Lokalizacja
- Czerwieńsk, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-026f702d-6789-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 9290015775
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00056839 z dnia 2021-05-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej Nr 001274F na odcinku Sycowice-Nietkowice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czerwieńsk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000528793
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 25
1.5.2.) Miejscowość: Czerwieńsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-016
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gkm@czerwiensk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerwiensk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej Nr 001274F na odcinku Sycowice-Nietkowice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-026f702d-6789-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00056839
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004816/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa drogi gminnej Nr 001274F na odcinku Sycowice -Nietkowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00005581/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKM.ZP.271.1.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 873663,1 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej Nr 001274F Sycowice-Nietkowice – II etap realizacji odcinek w km 1+800 m do km 4+545,59 m. Przebudowa drogi kończy się na wysokości cmentarza komunalnego i łączy się z już wcześniej wykonaną nawierzchnią asfaltową. Odcinek drogi nie łączy się z droga wojewódzką. Wzdłuż przebudowywanego odcinka nie ma posesji, tylko zjazdy na leśne drogi gruntowe. Stała organizacja ruchu nie ulega zmianie.
Zakres rzeczowy robót obejmuje wykonanie nakładki bitumicznej na istniejącej nawierzchni jezdni oraz utwardzenie poboczy kruszywem łamanym.
Konstrukcja drogi :
warstwa ścieralna gr. 4 cm – beton asfaltowy AC 11 S ( asfalt 50/70 ),
warstwa wiążąca i wyrównawcza gr. 3 cm – beton asfaltowy AC 16 W ( asfalt 50/70 ),
pobocza obustronne szer. 0,75 m z kruszywa łamanego gr. 15 cm,
odwodnienie – na przyległe tereny zielone
Parametry drogi :
klasa drogi – D
kategoria drogi – KR1
prędkość projektowana – Vp – 30 km/h
szerokość jezdni – 4,20 m
pobocza – 2 x 0,75 m z kruszywa łamanego
obciążenie - 100 kN/oś
Powierzchnie odcinka drogi będącego przedmiotem zamówienia :
nawierzchnia jezdni – 11 537 m²
pobocza – 4525 m²
Tymczasową organizację ruchu na czas trwania robót opracuje i zorganizuje wykonawca.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1180800
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1698328,65
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1180800
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowe KONTRAKT Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9261508162
7.3.3) Ulica: Szosa Poznańska 17
7.3.4) Miejscowość: Krosno Odrzańskie
7.3.5) Kod pocztowy: 66-600
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Roboty przygotowawcze, roboty wykończeniowe
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1180800,00
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-05-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |