Modernizacja świetlicy w Szkole Podstawowej w Suchaniu

Gmina Suchań

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00058079
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00058079/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-05-19 09:09
Lokalizacja
Suchań, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4aef2ee4-a406-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8542230338
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne w budynkachInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie wentylacjiRoboty malarskie i szklarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00058079 z dnia 2021-05-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja świetlicy w Szkole Podstawowej w Suchaniu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Suchań

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685970

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pomorska 72

1.5.2.) Miejscowość: Suchań

1.5.3.) Kod pocztowy: 73-132

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 915624015

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@suchan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.suchan.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.suchan.pl/zamowienia/pokaz/4938

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja świetlicy w Szkole Podstawowej w Suchaniu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4aef2ee4-a406-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00058079

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002077/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja świetlicy w szkole podstawowej w Suchaniu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00039376/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZK.271.9.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 196209,59 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja świetlicy w Szkole Podstawowej w Suchaniu przy ul. Kardynała Augusta Hlonda nr 1, na działce geodezyjnej 24/4 obręb 2 Suchań.
Zakres zadania obejmuje:
1) prace budowlane:
a) podniesienie nadproża drzwi do wysokości podstawy nadproża 210 cm- nadproże strunobetonowe szerokość 180 cm,
b) montaż nowych drzwi - drzwi PCV szer. 100+40 wys. w świetle 200,
c) wykonanie zabudowy g-k w ścianie w miejscu obecnych przeszkleń pomiędzy świetlicą a korytarzem szkolnym,
d) montaż nowych drzwi - drzwi PCV szer. 100+40 wys. 200 pomiędzy świetlicą a korytarzem szkolnym demontaż sufitu g-k,
e) montaż nowego sufitu g-k,
f) montaż rolet elektrycznych,
g) montaż systemu przesuwnego kurtyn,
h) demontaż istniejącej warstwy wykończeniowej podłogi,
i) montaż paneli podłogowych,
j) malowanie ścian i sufitu,
k) malowanie konstrukcji stalowej nad sceną.
2) prace instalacyjne elektryczne:
a) montaż przewodów w podłodze, ścianach, sufitach,
b) montaż puszki podłogowej,
c) montaż punktów oświetleniowych,
d) montaż reflektorów scenicznych,
e) montaż opraw oświetleniowych,
f) montaż oświetlenia galerii,
g) montaż gniazd elektrycznych,
h) montaż gniazdka internetowego,
i) montaż włączników oświetleniowych pojedynczych,
j) montaż włączników oświetleniowych schodowych pojedynczych,
k) montaż włączników oświetleniowych podwójnych.
3) prace wykończeniowe:
a) montaż zegara ściennego,
b) montaż zabudowy stolarskiej – szafek,
c) montaż siedzisk – tapicerka,
d) montaż okładziny mdf na ścianach,
e) montaż napisu naściennego,
f) montaż kurtyny przedniej,
g) montaż kurtyny tylnej,
h) montaż systemu zawieszeń obrazów,
i) montaż kolumn głośnikowych naściennych,
j) montaż maskownic grzejników i donic.
4) wykonanie wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej z odzyskiem ciepła.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentacji dołączonej do SWZ:
1) dokumentacja projektowa – załącznik nr 5,
2) przedmiar robót – załącznik nr 6,
3) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych – załącznik nr 7,
4) projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 8.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2021-05-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane