Remonty nawierzchni nieulepszonych na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice

GMINA CZECHOWICE-DZIEDZICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00058434
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00058434/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-05-19 10:57
Lokalizacja
Czechowice-Dziedzice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-130e9ba8-8e34-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
6521713295
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ KŁAPTOCZCzechowice-Dziedzice, PL · lot 0
145 914,9 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00058434 z dnia 2021-05-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty nawierzchni nieulepszonych na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZECHOWICE-DZIEDZICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258121

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Jana Pawła II 1

1.5.2.) Miejscowość: Czechowice-Dziedzice

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-502

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.czechowice-dziedzice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czechowice-dziedzice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://czechowice-dziedzice.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remonty nawierzchni nieulepszonych na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-130e9ba8-8e34-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00058434

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000701/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont nawierzchni nieulepszonych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00024308/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia pod nazwą: „Remonty nawierzchni nieulepszonych na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice” obejmuje wykonanie miedzy innymi remonty cząstkowe nawierzchni z tłucznia kamiennego i frezu asfaltowego, mechaniczne profilowanie i zagęszczenie nawierzchni z tłucznia kamiennego lub frezu asfaltowego, wzmocnienie istniejącej nawierzchni dodatkową warstwą tłucznia kamiennego lub frezu asfaltowego, regulację wysokościową włazów kanałowych, zaworów wodociągowych i gazowych.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ, tj.:
- specyfikacja techniczna – załącznik nr 6 do SWZ;
- przedmiar robót – załącznik nr 7 do SWZ;
- projektowane postanowienia umowne – załącznik nr 8 do SWZ;
które stanowią integralną część specyfikacji warunków zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 145914,9

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 298546,98

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 145914,9

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U. Beskid-Bruk Paweł Kłaptocz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6521658455

7.3.3) Ulica: Mazańcowicka 98A

7.3.4) Miejscowość: Czechowice-Dziedzice

7.3.5) Kod pocztowy: 43-502

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 145914,90

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-12-20

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin rozpoczęcia: od dnia zawarcia umowy
Termin zakończenia: do dnia 20.12.2021 r. (z zastrzeżeniem, że w przypadku wcześniejszego wyczerpania środków finansowych określonych w umowie § 5 ust. 2, umowa zostaje uznana za wykonaną)

Zamawiający nie jest zobowiązany do realizacji planowanych ilości remontów nawierzchni nieulepszonych. Faktyczna ilość realizowanych remontów nawierzchni nieulepszonych może odbiegać od planowanych ilości. Uprawnieniem Zamawiającego jest możliwość zmniejszenia lub zwiększenia zakresu do 25% wielkości wynikającej z przedmiaru robót zgodnie z prawem opcji.
2021-05-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane