Rozbiórka budynku gospodarczego i garaży znajdujących się na działce nr 560/52 Obręb Przechlewo

Gmina Przechlewo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00056922
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00056922/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-05-18 08:37
Lokalizacja
Przechlewo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e86e2777-91ea-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
8431528365
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

Wykonawcy

1 przyznane

MARIAN GUZIŃSKIKolonia Ostrowicka, PL · lot 0
18 374,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00056922 z dnia 2021-05-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbiórka budynku gospodarczego i garaży znajdujących się na działce nr 560/52 Obręb Przechlewo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Przechlewo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979690

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Człuchowska 26

1.5.2.) Miejscowość: Przechlewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 77-320

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 59 858 87 33

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@przechlewo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przechlewo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/przechlewo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbiórka budynku gospodarczego i garaży znajdujących się na działce nr 560/52 Obręb Przechlewo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e86e2777-91ea-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00056922

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001237/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Rozbiórka budynku gospodarczego i garaży znajdujących się na działce nr 560/52 Obręb Przechlewo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00025504/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IRP.ZP.271.4.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 49087,66 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na rozbiórce budynku gospodarczego i garaży znajdujących się na działce nr 560/52 Obręb Przechlewo.
Budynek gospodarczy:
Budynek wzniesiony w technologii tradycyjnej murowanej oraz szkieletowej drewnianej. Budynek
parterowy, niepodpiwniczony z poddaszem. Przykrycie dachu stanowi tradycyjna więźba dachowa
dwuspadowa, drewniana, z pokryciem dachówką ceramiczną typu karpiówka podwójnie w koronkę.
Ściany murowane z cegły ceramicznej pełnej na zaprawie wapiennej. Poszycie konstrukcji drewnianej
stanowią deski łączone na zakładkę w układzie poziomym. Wzdłuż ścian drewnianych podmurówka z
cegły ceramicznej pełnej na zaprawie wapiennej.
Strop nad częścią murowaną wykonany jako drewniany, belkowy z poszyciem z desek.
Stolarka drzwiowa oraz wrota drewniane z desek prostych łączonych na styk.
Okna w ramie stalowej z wypełnieniem szkłem budowlanym zwykłym.
Posadzki betonowe.
Parametry techniczne budynku gospodarczego:
- kubatura - 803,00 m3
- powierzchnia zabudowy - 124,62 m2
w tym: część murowana – 41,54m2
część drewniana – 83,08m2
- powierzchnia wewnętrzna - 148,48 m2
- długość - 20,10 m
- szerokość - 6,20 m
- wysokość od poziomu terenu do kalenicy - 6,45 m
Budynek garażu nr 1:
Budynek wzniesiony w technologii szkieletowej drewnianej. Budynek parterowy, niepodpiwniczony.
Przykrycie dachu stanowi więźba jednospadowa drewniana z pokryciem wykonanym z papy na
deskowaniu.
Poszycie konstrukcji drewnianej stanowią deski łączone na zakładkę w układzie poziomym. Wzdłuż
ścian drewnianych podmurówka z cegły ceramicznej pełnej na zaprawie wapiennej.
Wrota drewniane z desek prostych łączonych na styk.
Rozbiórka budynku gospodarczego i garaży
Przechlewo, obręb 0010, gm. Przechlewo, dz. geod. nr 560/52.
Parametry techniczne budynku garażu nr 1:
- kubatura - 249,00 m3
- powierzchnia zabudowy - 71,30 m2
- powierzchnia wewnętrzna - 64,13 m2
- długość - 11,50 m
- szerokość - 6,20 m
- wysokość od poziomu terenu do kalenicy - 3,50 m
Budynek garażu nr 2:
Budynek wzniesiony w technologii szkieletowej drewnianej. Budynek parterowy, niepodpiwniczony.
Przykrycie dachu stanowi więźba jednospadowa drewniana z pokryciem wykonanym z papy na
deskowaniu.
Poszycie konstrukcji drewnianej stanowią deski łączone na zakładkę w układzie poziomym.
Wrota drewniane z desek prostych łączonych na styk.
Parametry techniczne budynku garażu nr 2:
- kubatura - 355,00 m3
- powierzchnia zabudowy - 112,53 m2
- powierzchnia wewnętrzna - 103,89 m2
- długość - 18,15 m
- szerokość - 6,20 m
- wysokość od poziomu terenu do kalenicy - 3,40 m.
Segregacja odpadów, transport, utylizacja:
W czasie prowadzenia prac rozbiórkowych materiały należy segregować i oddzielić te, które mogą być wykorzystywane jako surowce wtórne – dachówka karpiówka oraz cegły.
Transport gruzu prowadzić na bieżąco w miarę postępu robót rozbiórkowych. Wywóz samochodami ciężarowymi samowyładowczymi, zabezpieczone plandekami przed pyleniem w czasie jazdy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18374,20

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 78689,76

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18374,20

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Transportowo - Handlowa Marian Guziński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5930003892

7.3.4) Miejscowość: Kolonia Ostrowicka 52

7.3.5) Kod pocztowy: 83-135

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18374,20

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 72 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-05-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane