Budowa ogrodzenia wokół budynku Powiatowego Centrum Edukacji Kulturalnej w Ropczycach
POWIAT ROPCZYCKO-SĘDZISZOWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00056717
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00056717/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-17 15:15
- Lokalizacja
- Ropczyce, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3b2c4f2c-a0e0-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8181463043
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00056717 z dnia 2021-05-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ogrodzenia wokół budynku Powiatowego Centrum Edukacji Kulturalnej w Ropczycach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ROPCZYCKO-SĘDZISZOWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581436
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Konopnickiej 5
1.5.2.) Miejscowość: Ropczyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-100
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 172228900
1.5.8.) Numer faksu: 172228571
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@spropczyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spropczyce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzp.spropczyce.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa ogrodzenia wokół budynku Powiatowego Centrum Edukacji Kulturalnej w Ropczycach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b2c4f2c-a0e0-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00056717
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00035119/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.272.1.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 171133,61 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest budowa ogrodzenia wokół budynku Powiatowego centrum Edukacji Kulturalnej w Ropczycach na działce ewidencyjnej 1744/3 i 1744/4 w Ropczycach zgodnie z dokumentacją projektową opracowaną przez firmę GC Projekt Grzegorz Cieślikowski, ul. Cmentarna 51/17, 39-200 Dębica, stanowiącą załącznik Nr 9 do niniejszej SWZ.
2) Przedmiot zamówienia obejmuje:
1. Rozbiórka ogrodzenia
- rozbiórka istniejącego ogrodzenia z siatki w ramkach o długości 125 m oraz rozebranie podmurówek,
- podmurówki kamienne od strony ul. Mickiewicza i Konopnickiej rozbierać w sposób umożliwiający ponowne wykorzystanie kamieni z piaskowca do okładziny projektowanego ogrodzenia,
- na czas prowadzenia robót należy rozebrać nawierzchnię z chodników z kostki betonowej na szerokości ok. 0,5 m od ogrodzenia na działkach nr ewid. 1718/1, 1743/7 i 1762. Po zakończeniu robót uzupełnić kostkę,
- w miejscach skrzyżowań i zbliżeń do istniejącej infrastruktury podziemnej prace wykonywać ręcznie.
2. Budowa ogrodzenia
- ogrodzenie od strony Mickiewicza o długości 41.84 m zaprojektowano jako odtworzenie ogrodzenia istniejącego,
- podmurówka betonowa z okładziną ponad terenem z kamieni z piaskowca odzyskanych z rozbiórki,
- słupki narożne i przy furtce murowane z cegły pełnej o fakturze i kolorze zbliżonym do elementów ceglanych na elewacji budynku PCEK,
- czapki podmurówki i słupków z elementów kamiennych z piaskowca,
- słupki pośrednie stalowe z profili zamkniętych kwadratowych 150x150x5 ocynkowane i malowane proszkowo na kolor ciemny grafit,
- panele ogrodzenia kute,
- ogrodzenia od strony ulic Konopnickiej i Wyspiańskiego z paneli siatkowych,
- ramka z profili zamkniętych prostokątnych,
- słupki stalowe z profili zamkniętych kwadratowych 80x80x3 ocynkowane i malowane proszkowo na kolor ciemny grafit,
- od strony ul. Konopnickiej na wjeździe montaż poręczy ochronnej z łańcuchów na słupkach stalowo – żeliwnych
3. Roboty dodatkowe:
- usunięcie pni po wyciętych drzewach
- zasianie trawy na terenach nieutwardzonych
Zakres zamówienia został szczegółowo opisany w dokumentacji projektowej (załącznik nr 9 do swz) oraz w specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych (załącznik nr 10 do siwz).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45262300-4 - Betonowanie
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 219300
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 219300
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 219300
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALTERECO Lucjan Dziak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8181718164
7.3.3) Ulica: Nockowa 25
7.3.4) Miejscowość: Iwierzyce
7.3.5) Kod pocztowy: 39-124
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 219300,00
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-05-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |