Budowa pomostu pieszo-rowerowego na zalewie w Siczkach
Gmina Jedlnia-Letnisko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00056512
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00056512/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-17 14:00
- Lokalizacja
- Jedlnia-Letnisko, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b56e6d6d-620a-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 7962908568
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00056512 z dnia 2021-05-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa pomostu pieszo-rowerowego na zalewie w Siczkach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jedlnia-Letnisko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223787
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Radomska 43
1.5.2.) Miejscowość: Jedlnia-Letnisko
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-630
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 384 84 70 wew. 204
1.5.8.) Numer faksu: 48 370 38 26
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@jedlnia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jedlnia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa pomostu pieszo-rowerowego na zalewie w Siczkach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b56e6d6d-620a-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00056512
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003975/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa pomostu pieszo-rowerowego na zlewie w Siczkach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00004186/06
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZPŚZ.271.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2507622,19 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest budowa pomostu pieszo-rowerowego w ramach inwestycji: „Odbudowa zbiornika wodnego Siczki w miejscowości Jedlnia-Letnisko”.
Przedmiotowy etap inwestycji obejmuje budowę pomostu pieszo-rowerowego o parametrach technicznych dostosowanych do obowiązujących przepisów, w tym Rozporządzenia Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogowe obiekty inżynierskie i ich usytuowanie (Dz. U. nr 63, poz. 735 z 2000.
Parametry projektowanego obiektu:
Konstrukcja nośna stalowe dźwigary dwuteowe
Układ statyczny belka ciągła dwuprzęsłowa i pięcioprzęsłowa
Rozpiętość teoretyczna przęseł 5x5m + 5x5m + 2x15m + 5x5m + 5x5m
Długość 140,00 m
Szerokość 3,5m
Kąt skosu 90o
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45243000-2 - Roboty w zakresie ochrony przybrzeżnej
45244000-9 - Wodne roboty budowlane
45244200-1 - Mola
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4190069,42
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4190069,42
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
ceny brutto| 2021-05-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |