Remont konserwatorski lokali mieszkalnych w budynku wielorodzinnym przy ul. Kazimierza Pułaskiego 5 w Bielsku-Białej
Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00056762
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00056762/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-17 15:45
- Lokalizacja
- Bielsko-Biała, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b18aecf3-92e5-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 070019077
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00056762 z dnia 2021-05-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont konserwatorski lokali mieszkalnych w budynku wielorodzinnym przy ul. Kazimierza Pułaskiego 5 w Bielsku-Białej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 070019077
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lipnicka 26
1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: 33 499 06 00
1.5.8.) Numer faksu: 33 499 06 11
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zgm.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/ea7d8076-dd9b-409f-b030-05c4d99bbdf71.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont konserwatorski lokali mieszkalnych w budynku wielorodzinnym przy ul. Kazimierza Pułaskiego 5 w Bielsku-Białej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b18aecf3-92e5-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00056762
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Poprawa efektywności energetycznej wielorodzinnych budynków mieszkalnych w Bielsku-Białej – etap II2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00027514/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZGM/DZ-MZ/33/2021/ADM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2305897,82 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót polegających na generalnym remoncie budynku, wraz przebudową istniejących i dobudową nowych przewodów kominowych, izolacją pionową ścian zewnętrznych , termomodernizacją , remontem i przebudową instalacji ,wykonaniem instalacji c.o., przebudową mieszkań oraz dostosowaniem 4 lokali mieszkalnych na parterze dla potrzeb osób niepełnosprawnych (w tym poruszających się na wózkach inwalidzkich) wraz z dostawą kuchenek elektrycznych i gazowych oraz wykonanie robót zewnętrznych (tj. rozbiórka budynku gospodarczego, ułożenie chodników, remont nawierzchni drogi oraz wykonanie miejsc parkingowych) przy budynku zlokalizowanym przy ul. Kazimierza Pułaskiego 5 w Bielsku-Białej.
Budynek wybudowany w 1756 roku, ujęty w ewidencji zabytków Miasta Bielska-Białej, położony na działkach nr 1065 (budynek mieszkalny) i 1067. (budynki gospodarcze i przyległy teren). Budynek 2-kondygnacyjny : parter i piętro z lokalami mieszkalnymi, poddasze budynku nieużytkowe, częściowe podpiwniczenie (pod głównym korytarzem biegnącym wzdłuż całego budynku). Wejścia główne do budynku są usytuowane w elewacji bocznej (od strony południowo-wschodniej) i w elewacji podłużnej (przy narożniku północno-wschodnim). Układ budynku z usytuowanym wzdłuż całego budynku szerokim korytarzem, z którego dostępna jest klatka schodowa prowadząca na piętro. Wejścia do mieszkań na obu kondygnacjach mieszkalnych : bezpośrednio z korytarza. W poziomie parteru budynek mieści 12 lokali mieszkalnych i w poziomie piętra 14 lokali mieszkalnych - razem 26 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni 969,95 m2. Powierzchnia budynku ogółem - 1020,79 m2. Konstrukcja budynku tradycyjna : ściany murowane, stropy na belkach drewnianych, dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej kryty papą i blachą. Budynek posiada przyłącze wodno-kanalizacyjne, gazowe i energii elektrycznej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262690-4 - Remont starych budynków
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy, ponieważ cena jedynej niepodlegającej odrzuceniu oferty znacznie przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia.| 2021-05-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |