Przebudowa i dostosowanie pomieszczeń przeznaczonych dla osób zatrzymanych w budynku nr 2 w m. Przemyśl dla potrzeb osób niepełnosprawnych oraz zatrzymanych rodzin z małoletnimi dziećmi

Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej w Przemyślu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00057429
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00057429/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-05-18 14:56
Lokalizacja
Przemyśl, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2c6a0592-906e-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
7951661176
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

BOGUSŁAWA KRAJEWSKA-CHOMAPikulice, PL · lot 0
112 453,07 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00057429 z dnia 2021-05-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i dostosowanie pomieszczeń przeznaczonych dla osób zatrzymanych w budynku nr 2 w m. Przemyśl dla potrzeb osób niepełnosprawnych oraz zatrzymanych rodzin z małoletnimi dziećmi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej w Przemyślu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650186837

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Adama Mickiewicza 34

1.5.2.) Miejscowość: Przemyśl

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-700

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.biosg@strazgraniczna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bieszczadzki.strazgraniczna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/biosg

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa i dostosowanie pomieszczeń przeznaczonych dla osób zatrzymanych w budynku nr 2 w m. Przemyśl dla potrzeb osób niepełnosprawnych oraz zatrzymanych rodzin z małoletnimi dziećmi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c6a0592-906e-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00057429

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00012287/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa i dostosowanie pomieszczeń przeznaczonych dla osób zatrzymanych w bud. nr 2 w m. Przemyśl dla potrzeb osób niepełnosprawnych oraz zatrzymanych rodzin z małoletnimi dziećmi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusz Azylu, Migracji i Integracji "Bezpieczna Przystań"

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00027310/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 3/SBiON/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: Przebudowa i dostosowanie pomieszczeń przeznaczonych dla osób zatrzymanych w budynku nr 2 w m. Przemyśl dla potrzeb osób niepełnosprawnych oraz zatrzymanych rodzin z małoletnimi dziećmi.
Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony i opisany w Załączniku nr 9 do SWZ, tj. w Opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi dokumentacja projektowa wraz z przedmiarem robót oraz Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR).
Wymagany minimalny okres gwarancji na całość wykonanych robót budowlanych wraz z zamontowanymi instalacjami i urządzeniami wynosi 36 miesięcy.
UWAGA: Okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert. Wykonawca ma możliwość zaoferowania dłuższego terminu gwarancji, zgodnie z Rozdziałem XVII pkt 2 SWZ oraz zgodnie z deklaracją Wykonawcy określoną w pkt. 4 Formularza ofertowego, stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ.
Wykonawca zobowiązany jest do wykonania i umieszczenia w widocznym miejscu przy wejściu do pomieszczeń przeznaczonych dla osób zatrzymanych w budynku nr 2 w m. Przemyśl stałej tablicy informacyjnej dużego formatu.
Na tablicy należy umieścić: symbol Unii Europejskiej oraz odniesienia do Unii Europejskiej, odniesienia do finansowania ze środków Funduszu Azylu, Migracji i Integracji, numeru projektu, hasło Funduszu: „Bezpieczna Przystań”.
Szczegółowy opis wraz z rysunkami znajduje się w Podręczniku dla Beneficjenta FAMI (str. 74 - 82) na poniższej stronie internetowej:
https://copemswia.gov.pl/fundusze-2014-2020/fami/podrecznik-dla-beneficjenta
Jeżeli dokumentacja projektowa lub STWiOR, a więc dokumenty opisujące przedmiot zamówienia, wskazują znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, to Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, pod warunkiem, że nie obniżą one określonych w dokumentacji standardów, będą o parametrach technicznych, jakościowych, funkcjonalnych nie gorszych niż wskazane przez Zamawiającego.
Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązania spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest dołączyć do oferty wykaz zastosowanych materiałów równoważnych wraz z ich opisem, wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 7 do SWZ.
W celu dokonania oceny spełniania wymagań opisu przedmiotu zamówienia przez zaproponowane w ofercie Wykonawcy rozwiązania równoważne, Zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami: parametry gabarytowe i konstrukcyjne (wielkość), charakter użytkowy (tożsamość funkcji), charakterystyka materiałowa (rodzaj powierzchni), parametry techniczne (dane techniczne).
W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, europejskich ocen technicznych, specyfikacji technicznej i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy p.z.p., Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisanym. Zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy, Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym w zakresie norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych jest obowiązany udowodnić, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. W celu potwierdzenia równoważności, Wykonawca zobowiązany jest dołączyć do oferty wykaz zastosowanych norm równoważnych, wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 112453,07

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 145000

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 112453,07

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. ASTRUM SOLAR Bogusława Krajewska - Choma

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7952018821

7.3.4) Miejscowość: Grochowce

7.3.5) Kod pocztowy: 37-733

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 112453,07

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-05-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane