Remont budynku nr 41 przy ul. Powstańców Warszawy 28B w Pruszczu Gdańskim

22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00057962
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00057962/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-05-19 08:34
Lokalizacja
Malbork, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-470f4954-8899-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
5791927841
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty muroweRoboty instalacyjne elektryczneRoboty izolacyjneTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejPokrywanie podłóg i ścian

Wykonawcy

1 przyznane

BOGDAN JANUSZSkarszewy, PL · lot 0
282 432,93 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00057962 z dnia 2021-05-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku nr 41 przy ul. Powstańców Warszawy 28B w Pruszczu Gdańskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192471265

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 17 MARCA 20

1.5.2.) Miejscowość: Malbork

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 22blt.przetargi@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.22blot.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/22blt

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku nr 41 przy ul. Powstańców Warszawy 28B w Pruszczu Gdańskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-470f4954-8899-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00057962

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00014310/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Remont budynku nr 41 przy ul. Powstańców Warszawy 28 B w Pruszczu Gdańskim.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00020114/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 22.BLT.SZP.2612.18.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 271135,16 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w budynku nr 41 w kompleksie wojskowym w Pruszczu Gdańskim.
Opis planowanych robót :
- remont konstrukcji i pokrycia dachu;
- wymiana obróbek blacharskich, rur i rynien;
- wymiana instalacji odgromowej;
- wymiana okładzin ściennych, sufitowych oraz posadzek;
- wymiana instalacji elektrycznej i oświetleniowej;
- malowanie elewacji,
- remont izolacji ścian fundamentowych;
- wymiana nawierzchni opaski,
- wymiana stolarki drzwiowej i okiennej.
Szczegółowy zakres rzeczowy robót w tym robót towarzyszących i tymczasowych określają załączniki:
1) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót- Załącznik nr 4 do SWZ;
2) Przedmiary robót- Załącznik nr 5 do SWZ;
3) Dokumentacja techniczna - Załącznik nr 6 do SWZ
(rysunki wykonawcze remontu pomieszczeń i dachu) ;
4) Ponadto szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa „Projekt umowy”- Załącznik 3 do SWZ; .

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45262520-2 - Roboty murowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 282432,93

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 430000,00

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 282432,93

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Bolek i Lolek Bogdan Janusz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5921594209

7.3.3) Ulica: ul. Górna 2

7.3.4) Miejscowość: Skarszewy

7.3.5) Kod pocztowy: 83-250

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 282432,93

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-05-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane