Przebudowa Stacji Uzdatniania Wody w Czarnolesie gmina Policzna
GMINA POLICZNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00057968
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00057968/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-19 08:35
- Lokalizacja
- Policzna, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e2c9e3a2-9905-11eb-90e5-2aec432e2be5
- Identyfikator
- 8111715769
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00057968 z dnia 2021-05-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa Stacji Uzdatniania Wody w Czarnolesie gmina Policzna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA POLICZNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223882
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bolesława Prusa 11
1.5.2.) Miejscowość: Policzna
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-720
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 677 00 39
1.5.8.) Numer faksu: 48 677 00 51
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@policzna.ugm.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.policzna.ugm.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://policzna.e-bip.eu/index.php?id=160971.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa Stacji Uzdatniania Wody w Czarnolesie gmina Policzna2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e2c9e3a2-9905-11eb-90e5-2aec432e2be5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00057968
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005785/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa Stacji Uzdatniania Wody w Czarnolesie gmina Policzna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00030152/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.GTB.271.1.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1179000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych technologiczno-instalacyjnych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa Stacji Uzdatniania Wody w Czarnolesie gmina Policzna” w celu poprawienia jakości uzdatniania wody. Inwestycja realizowana będzie na terenie miejscowości Czarnolas, gmina Policzna, powiat zwoleński, obręb 0007 Czarnolas: dz. nr 207/2.
Zakres robót obejmuje wykonanie:
1) przebudowę i remont budynku SUW poprzez docieplenie stropodachu, wykonanie wewnątrz fundamentów pod urządzenia technologiczne, wykonanie kanałów dla urządzeń technologicznych, wyłożenie posadzki płytkami antypoślizgowymi i odmalowaniu ścian i sufitu.
2) wyposażenie studni głębinowej nr 1 i 2
3) montaż zbiornika retencyjnego
4) odstojnik wód popłucznych
5) fundament pod agregat prądotwórczy z wiatą
6) studzienka z przepustnicą
7) sieć instalacji technologicznych
8) montaż w budynku SUW urządzeń technologicznych:
a) filtrów odżelaziania oraz odmanganiania,
b) montaż centralnego aeratora powietrza,
c) montaż pompowni II°,
d) montaż przewodów technologicznych z rur ze stali kwasoodpornej wraz z armaturą,
e) montaż sprężarek oraz dmuchaw,
f) montaż instalacji elektrycznej oraz szafy sterowniczej
9) utwardzenie dojścia do zbiornika wyrównawczego
Wymagania dotyczące realizacji robót:
1) Do obowiązków Wykonawcy w czasie obowiązywania umowy należy zapewnienie ciągłej dostawy wody o parametrach zgodnych z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dn. 07.12.2017 Dz.U. poz. 2294. Wykonawca w swojej ofercie zawrze koszty związane z przygotowaniem , wykonaniem i demontażem tymczasowej Wody Stacji Uzdatniania – na czas remontu stacji uzdatniania wody. Tymczasowa stacja uzdatniania wody może by w formie obiektu kontenerowego lub innego tymczasowego zapewniającego dostawy wody dla mieszkańców w ilości zgodnej z zapotrzebowaniem. Jako wody ma by nie gorsza od jakości wg Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dn. 07.12.2017. Dz.U. poz. 2294
Wykonawca na swój koszt będzie okresowo – 1 raz na 2 tygodnie – przedkładał Zamawiającemu analizy fizykochemiczne i bakteriologiczne wody z suw potwierdzające pozytywny wynik badania wody. Jeżeli analiza fizykochemiczna lub bakteriologiczna będzie negatywna w zakresie jednego lub więcej parametrów to wówczas Wykonawca jest zobowiązany wdrożyć natychmiastowe działanie naprawcze poprawiające jakości wody udokumentowane pozytywnym wynikiem bada fizyko-chemicznych i bakteriologicznych.
2) Zamawiający dopuszcza przerwy w dostawie wody do mieszkańców jednak tylko w godzinach nocnych nie dłużej niż 8 godzin jednorazowo. Wszystkie przerwy muszą by uzgodnione z Zamawiającym
3) Do obowiązków Wykonawcy należy demontaż istniejących odżelaziaczy (2szt.) z istniejącą instalacją towarzyszącą oraz ponowny montaż wg. dokumentacji projektowej.
4) Do obowiązków Wykonawcy należy po zrealizowaniu robót wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej i dostarczenia jej do siedziby Zamawiającego.
Szczegółowy zakres robót opisany jest w projekcie budowlanym i przedmiarach robót.
Wymagania dodatkowe:
Wykonawca zobowiązany jest przed podpisaniem umowy do opracowania i przedłożenia ramowego kosztorysu ofertowego, zgodnie z wzorem stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ oraz harmonogramu rzeczowo – finansowego, zgodnie z wzorem stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Dokumentacji Projektowej załącznik nr 10 i Przedmiarach Robót stanowiących załącznik nr 11 do niniejszej SWZ. Wykonawca może dokonać wizji lokalnej przedmiotu zamówienia przed przygotowaniem oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45252120-5 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1179000,00
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1200000,00
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1179000,00
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "Ekoidea Tomasz Olek"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 670779674
7.3.3) Ulica: Warszawska 187
7.3.4) Miejscowość: Radom
7.3.5) Kod pocztowy: 26-600
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Roboty ogólnobudowlane - remont budynku SUW, budowa wiaty na agregat prądotwórczy, odstojnik wód popłucznych.
P.P.H.U. INSBUD Marek Sykuła, Sucha ul. Kasztanowa 14c, 26-800 Białobrzegi
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1450170,00
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-05-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |