Modernizacja świetlico-strażnicy w Kłoczewie
GMINA KŁOCZEW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00059298
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00059298/02
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-19 15:30
- Lokalizacja
- Kłoczew, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-faee27f9-8705-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 5060026477
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00059298 z dnia 2021-05-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja świetlico-strażnicy w Kłoczewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KŁOCZEW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582240
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Długa 67
1.5.2.) Miejscowość: Kłoczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-550
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kloczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kloczew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.kloczew.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja świetlico-strażnicy w Kłoczewie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-faee27f9-8705-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00059298
2.6.) Wersja ogłoszenia: 02
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.1.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, remontowych i renowacyjnych, instalacyjnych instalacji elektrycznych, oraz robót wykończeniowych w budynku świetlico-strażnicy OSP Kłoczew, zaplanowanych w ramach realizacji zamówienia pod nazwą „Modernizacja świetlico-strażnicy OSP Kłoczew”, na działkach Nr ewidencji geodezyjnej 1127/3, 1126, 1129, 1130 w miejscowości Kłoczew gm. Kłoczew, pow. rycki, woj. lubelskie.
2 Zakres robót budowlanych, remontowych i renowacyjnych obejmuje:
1) rozebranie pokrycia dachowego,
2) demontaż stolarki okiennej zewnętrznej i wewnętrznej,
3) demontaż stolarki drzwiowej zewnętrznej,
4) wykonanie nowego pokrycia dachowego,
5) wykonanie izolacji stropów nad ostatnią kondygnacją,
6) montaż okładzin gipsowo-kartonowych - sufit powieszany poddasza - w sali na piętrze oraz klatka schodowa i korytarz na parterze,
7) montaż stolarki okiennej i drzwiowej,
8) roboty malarskie,
9) docieplenie ścian budynku – wykonanie elewacji,
10) wykonanie opaski wokół budynku,
11) remont instalacji elektrycznej,
12) wykonanie instalacji odgromowej.
3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 6 do SWZ.
4 Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia przedmiar robót, rzuty poziome parteru i piętra, które są wyłącznie materiałem pomocniczym, stanowią Załącznik nr 7 do SWZ.
5 Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami, normami techniczno- technologicznymi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
unieważnia się postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym, na podstawie art. 257 pkt 1 ustawy Pzp na zadanie pn. „Modernizacja świetlico- strażnicy w Kłoczewie” z uwagi na to, iż złożone oferty przewyższają kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia.| 2021-05-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |