Modernizacja boiska sportowego przy I Liceum Ogólnokształcącym w Stargardzie

Powiat Stargardzki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00060640
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00060640/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-05-20 15:35
Lokalizacja
Stargard, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0abf25fc-9db6-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8542228620
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymiRoboty sanitarneRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszychRoboty instalacyjne elektryczneInstalacyjne roboty elektrotechniczneInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00060640 z dnia 2021-05-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boiska sportowego przy I Liceum Ogólnokształcącym w Stargardzie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Stargardzki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684210

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Skarbowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Stargard

1.5.3.) Kod pocztowy: 73-110

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 91 48 04 802/803

1.5.8.) Numer faksu: +48 91 48 04 801

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@powiatstargardzki.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatstargardzki.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiatstargardzki

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja boiska sportowego przy I Liceum Ogólnokształcącym w Stargardzie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0abf25fc-9db6-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00060640

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000963/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja boiska I Liceum Ogólnokształcącego w Stargardzie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00033543/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZ.272.7.2021.WJ1

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 2998963,68 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1041301,55 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja boisk sportowych przy I Liceum Ogólnokształcącym w Stargardzie, przy ulicy Staszica 2.
2. Zakres robót obejmuje:
1) rozbiórkę istniejących nawierzchni asfaltowych na boiskach sportowych
i betonowych chodników,
2) roboty branży budowlanej:
a) wykonanie nowej nawierzchni wielofunkcyjnego boiska sportowego, na którym zaprojektowano boisko do koszykówki, piłki ręcznej i pole do gry w tenisa ziemnego,
b) wykonanie nowej nawierzchni boiska sportowego do siatkówki,
c)wykonanie stanowiska do skoku w dal,
d) montaż wyposażenia boiska (bramki, kosze itp.)
e) wykonanie ogrodzenia wzdłuż ulicy Śląskiej,
f) wykonanie nowych nawierzchni pieszych i jezdnej z kostki betonowej,
g)wykonanie nowych schodów terenowych zewnętrznych,
h) uporządkowanie zieleni w tym: wykonanie trawników,
3) demontaż istniejącego oświetlenia terenu sportowego i montaż nowego oświetlenia boiska,
4) wykonanie systemu - monitoringu CCTV,
5) wykonanie instalacji - systemu odprowadzania wód opadowych z terenu boiska,
6) roboty towarzyszące, niezbędne dla prawidłowego wykonania robót.

3. W ramach przedmiotu zamówienia powstaną następujące elementy infrastruktury sportowej:
1) wielofunkcyjne boisko sportowe o nieprzepuszczalnej nawierzchni poliuretanowej o wymiarach 25,5x46,30 m, tj. o powierzchni - 1 180,65 m², w skład, którego wejdzie 1 boisko do gry w piłkę ręczną, 3 boiska do gry w koszykówkę oraz pole do gry w tenisa ziemnego,
2) boisko do piłki siatkowej o nieprzepuszczalnej nawierzchni poliuretanowej o wymiarach 11,0x22,2 m, tj. o powierzchni – 244,20 m²,
3) stanowisko do skoku w dal z rozbieżnią o nieprzepuszczalnej nawierzchni poliuretanowej, wydzielonej pasami w nawierzchni boiska wielofunkcyjnego,
o wymiarach w sumie 1,22x26 m, zakończoną zeskocznią (piaskownicą) o wymiarach 6x2,75 m.

4. Szczegółowy zakres robót określa Specyfikacja Warunków Zamówienia oraz dokumentacja techniczna.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

45232460-4 - Roboty sanitarne

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wymaganym terminie, tj. do dnia 4 maja 2021 r. wpłynęły oferty następujących Wykonawców:
1) ELSIK Sp. z o.o. z siedzibą w Żukowie, przy ulicy Kościerskiej 8F.
2) TORAKOL Sp. z o.o. z siedzibą w Radziejowie, przy ulicy Słonecznej 24A.
3) JUL-DOM Przemysław Mazurkiewicz z siedzibą w Szczecinie, przy ulicy Mochnackiego 17/6.
4) SOLID-STET Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Szczecinie, przy ulicy Międzyparkowej 12a/6.
Zamawiający na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy - Prawo zamówień publicznych, odrzucił wszystkie złożone w postępowaniu oferty, ponieważ ich treść jest niezgodna z warunkami zamówienia. W związku z tym, Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy - Prawo zamówień publicznych.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2021-05-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane