Remont mostu w ciągu drogi powiatowej nr 1660K Ludźmierz-Pyzówka w km 8+677,00 w miejscowości Pyzówka

Powiatowy Zarzad Dróg w Nowym Targu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00059803
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00059803/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-05-20 10:40
Lokalizacja
Nowy Targ, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-26a45509-91f9-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
491931399
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy mostówRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Wykonawcy

1 przyznane

PODHALAŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE SPÓŁKA AKCYJNANowy Targ, PL · lot 0
894 348,38 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00059803 z dnia 2021-05-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont mostu w ciągu drogi powiatowej nr 1660K Ludźmierz-Pyzówka w km 8+677,00 w miejscowości Pyzówka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarzad Dróg w Nowym Targu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491931399

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szpitalna 14

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Targ

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-400

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.7.) Numer telefonu: 182662888

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.pzd@nowotarski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pzd.nowotarski.org.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pzd_nowotarski

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami powiatowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont mostu w ciągu drogi powiatowej nr 1660K Ludźmierz-Pyzówka w km 8+677,00 w miejscowości Pyzówka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26a45509-91f9-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00059803

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003225/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Remont mostu w ciągu drogi powiatowej nr 1660K Ludźmierz – Pyzówka w km 8+677,00 w miejscowości Pyzówka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00026065/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD-ZP.261.9.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 615684,07

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont wiaduktu drogowego w ciągu drogi powiatowej nr 1660K Ludźmierz - Pyzówka w miejscowości Pyzówka w km 8+677 wraz z dojazdami od km 8+657 do km 8+677 oraz od km 8+707 do km 8+727 w miejscowości Pyzówka.
2. W zakres zamówienia wchodzą:
1) roboty branży drogowej obejmujące:
a) odtworzenie krawężnika betonowego,
b) odtworzenie obrzeża betonowego,
c) odtworzenie nawierzchni bezpiecznika na dojściach do obiektu,
d) odtworzenie barier drogowych na dojeździe do obiektu,
e) wymianę konstrukcji drogi na dojazdach,
f) wycinkę krzewów,
g) rekultywację terenu;
2) roboty branży mostowej obejmujące:
a) wymianę uszkodzonych elementów żelbetowej płyty pomostu,
b) wymianę uszkodzonych elementów żelbetowych podpór (przyczółki, filary),
c) odtworzenie powłok ochronnych stalowych elementów konstrukcyjnych (dźwigary główne, filary),
d) odtworzenie izolacji płyty pomostu,
e) odtworzenie nawierzchni bitumicznej - warstwa wiążąca,
f) odtworzenie nawierzchni bitumicznej - warstwa ścieralna,
g) odtworzenie kap chodnikowych wraz z krawężnikiem kamiennym,
h) odtworzenie powłok ochronnych na powierzchnia betonowych i żelbetowych,
i) odtworzenie barieroporęczy mostowych,
j) odtworzenie osłon przeciwporażeniowych nad trakcją kolejową,
k) odtworzenie urządzeń dylatacyjnych,
l) odtworzenie płyt przejściowych wraz z systemem drenażu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45221100-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 856678,05

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1699581,95

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 894348,38

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Podhalańskie Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7350009666

7.3.3) Ulica: ul. Szaflarska 102

7.3.4) Miejscowość: Nowy Targ

7.3.5) Kod pocztowy: 34-400

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 894348,38

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-06-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-05-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane