Odbiór, transport oraz zagospodarowanie w procesie odzysku lub recyklingu odpadu o kodzie 15 01 02 (folia PE) z Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów w Promniku gm. Strawczyn
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI ODPADAMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W PROMNIKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00060232
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-05-20 13:11
- Lokalizacja
- Promnik, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9591493417
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi recyklingu odpadówUsługi wywozu odpadówUsługi obróbki i usuwania odpadów, które nie są niebezpieczne
Wykonawcy
3 przyznane
GREEN PETROL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
261 900 PLNGREEN PETROL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
261 900 PLNGREEN PETROL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
261 900 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.