Przebudowa Placu Targowego przy ul. H. Sienkiewicza w Pionkach
Gmina Miasto Pionki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00060816
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00060816/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-21 08:13
- Lokalizacja
- Pionki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-462d2bcc-a8e3-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7962958767
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00060816 z dnia 2021-05-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa Placu Targowego przy ul. H. Sienkiewicza w Pionkach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Pionki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223468
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Jana Pawła II, 15
1.5.2.) Miejscowość: Pionki
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-670
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 3414201
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: burmistrz@pionki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pionki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.bip.pionki.pl/strona-2931-rok_2021.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa Placu Targowego przy ul. H. Sienkiewicza w Pionkach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-462d2bcc-a8e3-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00060816
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00027671/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa targowiska miejskiego w Pionkach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00044527/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy placu targowego przy ul. H. Sienkiewicza na działkach o nr ewid. 303/1, 345/1, 345/7, 346/4,345/20 w Pionkach, gm. Pionki. Inwestycja ta jest związana z pracami budowlanymi dotyczącymi budowy pawilonów handlowych zadaszonych, altany śmietnikowej, obiektów małej architektury, jak również zagospodarowaniem terenu zapewniającym optymalną obsługę dla przedmiotowego terenu.
2. W ramach przedmiotowego zamierzenia przewiduje się realizację m.in. następujących zadań:
1) Roboty rozbiórkowe, w tym rozbiórka istniejących pawilonów handlowych i utylizacja wszystkich materiałów pochodzących z rozbiórki,
2) Niwelacja terenu
3) Zadaszenie stoisk handlowych
4) Montaż pawilonów handlowych
5) Utwardzenie nawierzchni - komunikacja jezdna, komunikacja piesza, parking
6) Montaż obiektów małej architektury
7) Kanalizacja deszczowa – przyłącza
8) Kanalizacja sanitarna wewnętrzna oraz przyłącza
9) Instalacja wodna wewnętrzna oraz przyłącza
10) Instalacje elektryczne wewnętrzne oraz przyłącza
11) Monitoring, przyłącze telekomunikacyjne
12) Instalacja komputerowa, nagłośnienie
13) Instalacja paneli fotowoltaicznych
14) Wentylacja mechaniczna
15) Instalacja odgromowa budynku
16) Oświetlenie terenu
17) Wykonanie, dostawę oraz kompletny montaż liter przestrzennych podświetlanych stanowiących napis reklamowy ‘’Pionkowski Manhatan’' wraz z herbem miasta w Pionkach (prace nie ujęte w przedmiarze robót) – wg załącznika nr 10 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45213112-1 - Roboty budowlane w zakresie obiektów handlowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45212600-2 - Roboty budowlane w zakresie pawilonów
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.W przedmiotowym postępowaniu zostały złożone 2 oferty.
Oferta Nr 1 została złożona w dniu 19.05.2021r. o godzinie 10.35, a więc po terminie składania ofert. W związku z tym oferta ta została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Oferta nr 2 została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 6 ustawy Prawo zamówień publicznych, który mówi, że Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli nie została sporządzona lub przekazana w sposób zgodny z wymaganiami technicznymi oraz organizacyjnymi sporządzania lub przekazywania ofert przy użyciu środków komunikacji elektronicznej określonymi przez zamawiającego. W tym przypadku oferta została złożona w ten sposób, że Zamawiający nie jest w stanie odszyfrować złożonej oferty.
W związku z powyższym postępowanie to zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
| 2021-05-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |