Termomodernizacja i przebudowa budynku Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sułoszowej w zakresie dostępności dla potrzeb niepełnosprawnych wraz z zagospodarowaniem wód opadowych
GMINA SUŁOSZOWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00061619
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00061619/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-21 13:35
- Lokalizacja
- Sułoszowa, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-af67cea4-6adb-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 6771037576
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00061619 z dnia 2021-05-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja i przebudowa budynku Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sułoszowej w zakresie dostępności dla potrzeb niepełnosprawnych wraz z zagospodarowaniem wód opadowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SUŁOSZOWA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555520
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Krakowska 139
1.5.2.) Miejscowość: Sułoszowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-045
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 123896028
1.5.8.) Numer faksu: 123896028 w.29
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@suloszowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.suloszowa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.malopolska.pl/ugsuloszowa/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja i przebudowa budynku Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sułoszowej w zakresie dostępności dla potrzeb niepełnosprawnych wraz z zagospodarowaniem wód opadowych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af67cea4-6adb-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00061619
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001233/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Termomodernizacja i przebudowa budynku Szkoły Podstawowej Nr 1 w Suloszowej w zakresie dostepności dla potrzeb niepełnosprawnych wraz z zagospodarowaniem wód opadowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00039280/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.271.7.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: „Termomodernizacja i przebudowa budynku Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sułoszowej w zakresie dostępności dla potrzeb niepełnosprawnych wraz z zagospodarowaniem wód opadowych”, w ramach którego Zamawiający przewiduje do wykonania:
roboty polegających na remoncie pomieszczeń szkoły, termomodernizacji wraz z wymianą ślusarki okiennej i drzwiowej oraz przebudowa zespołów sanitariatów szkoły z dostosowaniem ich do obowiązujących przepisów.
Inwestycja obejmuje między innymi:
• wymiana pokrycia dachowego i termomodernizacja dachu - segment A
• ocieplenie budynku
• roboty izolacyjne fundamentów
• wykonanie nowych tynków zewnętrznych
• wymianę okien i drzwi zewnętrznych
• wykonanie nowych podbitek pod istniejącym dachem
• skucie posadzek wewnętrznych wraz z wylewkami
• wykonanie nowych posadzek na poziomie parteru i piętra
• wykonanie nowych posadzek na gruncie w piwnicach
• wykonanie nowych osłon grzejników
• malowanie ścian i sufitów pomieszczeń
• przebudowa łazienek i dostosowanie ich do obowiązujących przepisów
1. Lokalizacja.
Budynek objęty opracowaniem mieści się w Sułoszowej przy ul. Szkolnej 9
2. Dane techniczne:
Forma obiektu w kształcie nieregularnego wieloboku w kształcie zbliżonym do litery „H”
• Wysokość budynku objętego opracowaniem
Segment A – 13,05m
Segment B – 13,05m
Segment C - 10,50m
Segment D ( sala gimnastyczna) – 10,75m
Uwaga - remont sali gimnastycznej nie dotyczy niniejszego postępowania; Zamawiający planuje ogłosić postępowanie w zakresie termomodernizacji i remontu sali gimnastycznej
w miesiącu wrzesień br.
• Długość istniejącego segmentu A - 12,85m
• Szerokość segmentu A – 13,35 m
• Długość segmentu B – 48,75m
• Szerokość segmentu B – 16,50 w tym szerokość głównego traktu 13,35m
• Długość segmentu C – 24,85
• Szerokość segmentu C – 12,85
• Długość segmentu D - 28.65 m
• Szerokość segmentu D – 20,75
• Pow. zabudowy projektowanego budynku: 1727 m2
• Kubatura 18 997 m3
• Pow. użytkowa budynku: 4388 m2
• Ilość kondygnacji nadziemnych: 3 w tym poddasze użytkowe
• Ilość kondygnacji podziemnych: 1
Zakres prac nie wpływa na parametry urbanistyczne budynku – szerokość długość i wysokość.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45211350-7 - Roboty budowlane w zakresie budynków wielofunkcyjnych
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45223821-7 - Elementy gotowe
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45410000-4 - Tynkowanie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Brak zamieszczenia przez zamawiającego na miniPortalu zmiany terminu składania ofert| 2021-05-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |