Przebudowa przepustu w ciągu drogi powiatowej nr 2941E w miejscowości Grodzisko.
GMINA RZGÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00061636
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00061636/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-21 13:39
- Lokalizacja
- Rzgów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-811f36a1-96b7-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 7282606012
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00061636 z dnia 2021-05-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa przepustu w ciągu drogi powiatowej
nr 2941E w miejscowości Grodzisko.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rzgów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057827
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. 500-lecia 22
1.5.2.) Miejscowość: Rzgów
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-030
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: 42 214-12-10
1.5.8.) Numer faksu: 42 214-12-07
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@rzgow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rzgow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://rzgow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa przepustu w ciągu drogi powiatowejnr 2941E w miejscowości Grodzisko.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-811f36a1-96b7-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00061636
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004376/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Przebudowa przepustu w ciągu drogi powiatowej nr 2941E w miejscowości Grodzisko.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00028310/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP 271/5/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 343184,13 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest remont przepustu (obiektu mostowego) rzeki Ner w Grodzisku – na drodze powiatowej nr 2941E.
Przepust zlokalizowany jest pod drogą powiatową o szerokości jezdni w przekroju przepustu wynoszącej 6 m oraz pod chodnikiem o szerokości 1,5 m. Wzdłuż drogi na szerokości przepustu istnieją barierki ochronne. Poza przepustem w pasie drogowym jest zlokalizowany kabel teletechniczny tD, wodociąg woD150 oraz gazociąg gs160.
Zadanie inwestycyjne polega na remoncie istniejącego przepustu i wybudowanie na długości przepustu nowej konstrukcji jezdni wraz z płytą żelbetową i odwodnieniem.
Inwestycja obejmuje remont starej konstrukcji przepustu z rur żelbetowych DN 1800 oraz częściową wymianę gruntu nad rurami wraz z budową płyty żelbetowej na długości 10 m celem zabezpieczenia nowej konstrukcji jezdni.
Przedmiotem renowacji (remontu) jest bezwykopowa naprawa dwóch kanałów deszczowych DN 1800 o długości 12,8 m za pomocą rękawa z włókniny poliestrowej lub szklanej, utwardzanego termicznie, lub inny sposób dopuszczony technologicznie. Ze względu na długość oraz średnicę odcinka jedyną z możliwych do zastosowania technologii utwardzania jest technologia rękawa termoutwardzalnego.
Technologia wykonania robót:
-Remont przepustu wraz z zalaniem płyty żelbetowej należy wykonać w czasie zamknięcia ruchu na drodze powiatowej,
– Wykonawca opracuje i uzgodni - projekt tymczasowej organizacji ruchu,
- Przed przystąpieniem do robót należy obniżyć (zatrzymać) przepływ naturalny wód, pozostawić przegrodę na tym poziomie i w czasie trwania robót przepompowywać napływ poniżej terenu robót rurociągiem tymczasowym przy użyciu zestawu pompowego samozasysającego o napędzie spalinowym,
- Wykonanie projektu technologicznego pompowania rurociągiem – po stronie Wykonawcy prac budowlano-montażowych,
- Wykonanie remontu rur za pomocą rękawa z włókniny poliestrowej lub włókna szklanego,
- wymiana gruntu i wykonanie zasypek,
- zalanie płyty żelbetowej i odwodnienia,
- odtworzenie barier i oznakowania.
Przegląd techniczny:
Po upływie roku od termin odbioru Wykonawca wykona w ramach zamówienia kamerowanie utwardzonych kanałów przepustu.
45 233-140-2 Roboty drogowe
45 233-142-6 Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia kwotę 482 570,00 zł. Cena najkorzystniejszej z nieodrzuconych ofert wynosi 578 880,80 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zadania do ceny tej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-05-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |