Pełnienie funkcji w ramach projektu: „Pro life+ Program profilaktyki raka jelita grubego ..( II postępowanie)
Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00062134
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-05-24 09:00
- Lokalizacja
- Sucha Beskidzka, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5521274352
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanych
Wykonawcy
2 przyznane
Monika Wróblewska PolakZawoja, PL
46 000 PLNKamila ZientekLanckorona, PL
46 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.