Dostawa sprzętu elektronicznego oraz licencji i programów w ramach projektu „Lepsza edukacja w Gminie Jastków”
Gmina Jastków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00192550
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00192550/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-04-15 15:16
- Lokalizacja
- Jastków, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3c8e53ed-ca2e-4b84-a87b-ada6629d3dda
- Identyfikator
- 7132871020
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00192550 z dnia 2025-04-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu elektronicznego oraz licencji i programów w ramach projektu „Lepsza edukacja w Gminie Jastków”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jastków
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019744
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chmielowa 3
1.5.2.) Miejscowość: Jastków
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-002
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 81 50 20 425
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@jastkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jastkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3c8e53ed-ca2e-4b84-a87b-ada6629d3dda1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu elektronicznego oraz licencji i programów w ramach projektu „Lepsza edukacja w Gminie Jastków”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c8e53ed-ca2e-4b84-a87b-ada6629d3dda
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00192550
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00057569/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.10 Dostawa sprzętu elektronicznego oraz licencji i programów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt „Lepsza edukacja w Gminie Jastków” nr FELU.10.03-IZ.00-0187/23, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00653339
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.27.2024.CT
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa do Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego w Jastkowie, Panieńszczyzna, al. Warszawska 43, 21-002 Jastków sprzętu elektronicznego oraz licencji i programów wraz z jego montażem i uruchomieniem dla potrzeb Zamawiającego.4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32300000-6 - Odbiorniki telewizyjne i radiowe oraz aparatura nagrywająca dźwięk lub obraz lub aparatura powielająca
31100000-7 - Elektryczne silniki, generatory i transformatory
31700000-3 - Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne
38600000-1 - Przyrządy optyczne
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48500000-3 - Pakiety oprogramowania komunikacyjnego i multimedialnego
48190000-6 - Pakiety oprogramowania edukacyjnego
4.5.5.) Wartość części: 38916,49 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa do Szkoły Podstawowej im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Snopkowie, Snopków ul. Szkolna 1, 21-002 sprzętu elektronicznego oraz licencji i programów wraz z jego montażem i uruchomieniem dla potrzeb Zamawiającego.4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32300000-6 - Odbiorniki telewizyjne i radiowe oraz aparatura nagrywająca dźwięk lub obraz lub aparatura powielająca
31100000-7 - Elektryczne silniki, generatory i transformatory
31700000-3 - Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne
38600000-1 - Przyrządy optyczne
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48500000-3 - Pakiety oprogramowania komunikacyjnego i multimedialnego
48190000-6 - Pakiety oprogramowania edukacyjnego
4.5.5.) Wartość części: 51201,88 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa do Szkoły Podstawowej im. Anny i Andrzeja Nowaków w Ożarowie, Ożarów 160, 24-150 Nałęczów sprzętu elektronicznego oraz licencji i programów wraz z jego montażem i uruchomieniem dla potrzeb Zamawiającego.4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32300000-6 - Odbiorniki telewizyjne i radiowe oraz aparatura nagrywająca dźwięk lub obraz lub aparatura powielająca
31100000-7 - Elektryczne silniki, generatory i transformatory
31700000-3 - Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne
38600000-1 - Przyrządy optyczne
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48500000-3 - Pakiety oprogramowania komunikacyjnego i multimedialnego
48190000-6 - Pakiety oprogramowania edukacyjnego
4.5.5.) Wartość części: 42628,19 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa do Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Płouszowicach, Płouszowice 17, 21-008 Tomaszowice sprzętu elektronicznego oraz licencji i programów wraz z jego montażem i uruchomieniem dla potrzeb Zamawiającego.4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32300000-6 - Odbiorniki telewizyjne i radiowe oraz aparatura nagrywająca dźwięk lub obraz lub aparatura powielająca
31100000-7 - Elektryczne silniki, generatory i transformatory
31700000-3 - Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne
38600000-1 - Przyrządy optyczne
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48500000-3 - Pakiety oprogramowania komunikacyjnego i multimedialnego
48190000-6 - Pakiety oprogramowania edukacyjnego
4.5.5.) Wartość części: 50963,10 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa do Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tomaszowicach, Tomaszowice-Kolonia 40A, 21-008 Tomaszowice sprzętu elektronicznego oraz licencji i programów wraz z jego montażem i uruchomieniem dla potrzeb Zamawiającego.4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32300000-6 - Odbiorniki telewizyjne i radiowe oraz aparatura nagrywająca dźwięk lub obraz lub aparatura powielająca
31100000-7 - Elektryczne silniki, generatory i transformatory
31700000-3 - Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne
38600000-1 - Przyrządy optyczne
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48500000-3 - Pakiety oprogramowania komunikacyjnego i multimedialnego
48190000-6 - Pakiety oprogramowania edukacyjnego
4.5.5.) Wartość części: 67024,08 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
wszystkie złożone oferty polegają odrzuceniu
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
wszystkie złożone oferty polegają odrzuceniu
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
wszystkie złożone oferty polegają odrzuceniu
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
wszystkie złożone oferty polegają odrzuceniu
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
wszystkie złożone oferty polegają odrzuceniu
| 2025-04-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |