Termomodernizacja budynków mieszkalnych w Rybniku -Boguszowicach oraz Niedobczycach wraz ze zmianą źródeł ciepła z podziałem na zadania: Zad.1-Andersa 34,Zad.2 ul. Andersa 36, Zad. 3-ul.Gen.Andersa38

ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00065855
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00065855/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-05-27 08:00
Lokalizacja
Rybnik, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1c62f241-a10f-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
6423147363
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty izolacyjneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie drzwi i okien

Wykonawcy

3 przyznane

MONOMER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMyszków, PL · lot 0
101 422,38 PLN
MONOMER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMyszków, PL · lot 1
269 771,98 PLN
MONOMER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMyszków, PL · lot 2
98 707,29 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00065855 z dnia 2021-05-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynków mieszkalnych w Rybniku -Boguszowicach oraz Niedobczycach wraz ze zmianą źródeł ciepła z podziałem na zadania: Zad.1-Andersa 34,Zad.2 ul. Andersa 36, Zad. 3-ul.Gen.Andersa38

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271505550

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 17

1.5.2.) Miejscowość: Rybnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-200

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.7.) Numer telefonu: +32 42 948 65

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@zgm.rybnik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zgm.rybnik.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.zgm.rybnik.pl/przetargi

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynków mieszkalnych w Rybniku -Boguszowicach oraz Niedobczycach wraz ze zmianą źródeł ciepła z podziałem na zadania: Zad.1-Andersa 34,Zad.2 ul. Andersa 36, Zad. 3-ul.Gen.Andersa38

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c62f241-a10f-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00065855

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002916/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Termomodernizacja budynków mieszkalnych w Rybniku -Boguszowicach oraz Niedobczycach wraz ze zmianą źródeł ciepła z podziałem na zadania: Zad.1-Andersa 34,Zad.2 ul. Andersa 36, Zad. 3-ul.Gen.Andersa38

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Termomodernizacja budynków mieszkalnych w Rybniku-Boguszowicach oraz Niedobczycach wraz z wymianą źródeł ciepła, nr POIS.01.07.01-00-0009/20

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00037522/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.2120.0003.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 21505933,07 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 468834,32 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie termomodernizacji budynków mieszkalnych w Rybniku – Niedobczycach wraz z wymianą źródeł ciepła.
Zadanie 1: Termomodernizacja wraz z podłączeniem do sieci ciepłowniczej budynku mieszkalnego przy ul. Gen. Andersa 34 w Rybniku.
1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia:
1) wykonanie docieplenia stropu drewnianego,
2) wykonanie docieplenia stropu nad piwnicą,
3) wykonanie docieplenia zewnętrznych ścian fundamentowych,
4) wymiana stolarki okiennej wraz z parapetami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
5) wymiana stolarki drzwiowej zewnętrznej,
6) adaptacja pomieszczenia piwnicznego na stację wymiennika ciepła,
7) montaż rur stalowych wewnętrznie,
8) montaż grzejników stalowych płytowych,
9) montaż zaworów odpowietrzających,
10) montaż elektronicznych ciepłomierzy,
11) izolacja cieplna przewodów,
12) próba szczelności,
13) roboty wykończeniowe i porządkowe.
2. Informacja i promocja
Wykonawca zamontuje dostarczoną przez Zamawiającego tablicę informacyjną dotyczącą dofinansowania zadania ze środków zewnętrznych w widocznym miejscu w bezpośrednim sąsiedztwie zamontowanej przez Wykonawcę tablicy informacyjnej dotyczącej prowadzenia budowy i zadba o jej stan techniczny przez okres prowadzenia robót budowlanych.
W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.
Zamawiający poniżej określa czynności w zakresie realizacji zamówienia przez osoby zatrudnione przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę, w okolicznościach, o których mowa w art. 95:
1) wykonanie robót instalacyjnych w zakresie instalacji centralnego ogrzewania,
2) wykonanie robót izolacyjnych w zakresie docieplenie stropów,
3) wykonanie robót elektrycznych w zakresie instalacji elektrycznej w stacji wymiennika ciepła,
4) wymiana stolarki okiennej i drzwiowej.
W odniesieniu do Wykonawców mających siedzibę poza granicami Polski Zamawiający dopuszcza zatrudnienie pracowników na podstawie równoważnych regulacji prawnych kraju macierzystego.
Szczegółowy zakres zamówienia precyzuje: dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiary robót, stanowiące załączniki do specyfikacji warunków zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

4.5.5.) Wartość części: 103476,82 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie termomodernizacji budynków mieszkalnych w Rybniku – Niedobczycach wraz z wymianą źródeł ciepła.
Zadanie 2: Termomodernizacja wraz z podłączeniem do sieci ciepłowniczej budynku mieszkalnego przy ul. Gen. Andersa 36 w Rybniku.
1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia:
1) wykonanie docieplenia stropu drewnianego,
2) wykonanie docieplenia stropu nad piwnicą,
3) wykonanie docieplenia zewnętrznych ścian fundamentowych,
4) wymiana stolarki okiennej wraz z parapetami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
5) wymiana stolarki drzwiowej zewnętrznej,
6) adaptacja pomieszczenia piwnicznego na stację wymiennika ciepła,
7) montaż rur stalowych wewnętrznie,
8) montaż grzejników stalowych płytowych,
9) montaż zaworów odpowietrzających,
10) montaż elektronicznych ciepłomierzy,
11) izolacja cieplna przewodów,
12) próba szczelności,
13) roboty wykończeniowe i porządkowe.
2. Informacja i promocja
Wykonawca zamontuje dostarczoną przez Zamawiającego tablicę informacyjną dotyczącą dofinansowania zadania ze środków zewnętrznych w widocznym miejscu w bezpośrednim sąsiedztwie zamontowanej przez Wykonawcę tablicy informacyjnej dotyczącej prowadzenia budowy i zadba o jej stan techniczny przez okres prowadzenia robót budowlanych.
W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.
Zamawiający poniżej określa czynności w zakresie realizacji zamówienia przez osoby zatrudnione przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę, w okolicznościach, o których mowa w art. 95:
1) wykonanie robót instalacyjnych w zakresie instalacji centralnego ogrzewania,
2) wykonanie robót izolacyjnych w zakresie docieplenie stropów,
3) wykonanie robót elektrycznych w zakresie instalacji elektrycznej w stacji wymiennika ciepła,
4) wymiana stolarki okiennej i drzwiowej.
W odniesieniu do Wykonawców mających siedzibę poza granicami Polski Zamawiający dopuszcza zatrudnienie pracowników na podstawie równoważnych regulacji prawnych kraju macierzystego.
Szczegółowy zakres zamówienia precyzuje: dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiary robót, stanowiące załączniki do specyfikacji warunków zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

4.5.5.) Wartość części: 258554,23 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie termomodernizacji budynków mieszkalnych w Rybniku – Niedobczycach wraz z wymianą źródeł ciepła.
Zadanie 3: Termomodernizacja wraz z podłączeniem do sieci ciepłowniczej budynku mieszkalnego przy ul. Gen. Andersa 38 w Rybniku.
1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia:
1) wykonanie docieplenia stropu drewnianego,
2) wykonanie docieplenia stropu nad piwnicą,
3) wykonanie docieplenia zewnętrznych ścian fundamentowych,
4) wymiana stolarki okiennej wraz z parapetami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
5) wymiana stolarki drzwiowej zewnętrznej,
6) adaptacja pomieszczenia piwnicznego na stację wymiennika ciepła,
7) montaż rur stalowych wewnętrznie,
8) montaż grzejników stalowych płytowych,
9) montaż zaworów odpowietrzających,
10) montaż elektronicznych ciepłomierzy,
11) izolacja cieplna przewodów,
12) próba szczelności,
13) roboty wykończeniowe i porządkowe.
2. Informacja i promocja
Wykonawca zamontuje dostarczoną przez Zamawiającego tablicę informacyjną dotyczącą dofinansowania zadania ze środków zewnętrznych w widocznym miejscu w bezpośrednim sąsiedztwie zamontowanej przez Wykonawcę tablicy informacyjnej dotyczącej prowadzenia budowy i zadba o jej stan techniczny przez okres prowadzenia robót budowlanych.
W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.
Zamawiający poniżej określa czynności w zakresie realizacji zamówienia przez osoby zatrudnione przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę, w okolicznościach, o których mowa w art. 95:
1) wykonanie robót instalacyjnych w zakresie instalacji centralnego ogrzewania,
2) wykonanie robót izolacyjnych w zakresie docieplenie stropów,
3) wykonanie robót elektrycznych w zakresie instalacji elektrycznej w stacji wymiennika ciepła,
4) wymiana stolarki okiennej i drzwiowej.
W odniesieniu do Wykonawców mających siedzibę poza granicami Polski Zamawiający dopuszcza zatrudnienie pracowników na podstawie równoważnych regulacji prawnych kraju macierzystego.
Szczegółowy zakres zamówienia precyzuje: dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiary robót, stanowiące załączniki do specyfikacji warunków zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

4.5.5.) Wartość części: 106803,27 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 101422,38

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 119612,12

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 101422,38

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Monomer Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5771977646

7.3.3) Ulica: Poprzeczna 5

7.3.4) Miejscowość: Myszków

7.3.5) Kod pocztowy: 42-300

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 101422,38

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 269771,98

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 278412,14

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 269771,98

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Monomer Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5771977646

7.3.3) Ulica: Poprzeczna 5

7.3.4) Miejscowość: Myszków

7.3.5) Kod pocztowy: 42-300

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 269771,98

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 98707,29

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 120828,16

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 98707,29

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Monomer Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5771977646

7.3.3) Ulica: Poprzeczna 5

7.3.4) Miejscowość: Myszków

7.3.5) Kod pocztowy: 42-300

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 98707,29

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-05-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane