Dostawa sprzętu komputerowego w celu realizacji projektu pn.: Szkoła w domu. Wsparcie kształcenia na odległość w powiecie wrzesińskim.
POWIAT WRZESIŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00063188
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-05-25 10:35
- Lokalizacja
- Września, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7891726801
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Komputery osobisteRóżny sprzęt komputerowy
Wykonawcy
3 przyznane
MONIKA MIKOŁAJCZAKWrześnia, PL
24 973,92 PLNMICHAŁ DASZKIEWICZKutno, PL
20 800,53 PLNMONIKA MIKOŁAJCZAKWrześnia, PL
24 973,92 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.