Remont elewacji z dociepleniem wraz z izolacją ścian fundamentowych i robotami towarzyszącymi, remontem kl. schodowej i korytarzy piwnicznych oraz wym. drzwi do budynku przy ul. Koszalińskiej 44.

"ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00063007
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00063007/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-05-25 08:33
Lokalizacja
Szczecinek, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c8509521-80a7-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
6731597062
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty izolacyjneRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty elewacyjneRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

ZENON WOJTUKIEWICZSzczecinek, PL · lot 0
202 334,78 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00063007 z dnia 2021-05-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji z dociepleniem wraz z izolacją ścian fundamentowych i robotami towarzyszącymi, remontem kl. schodowej i korytarzy piwnicznych oraz wym. drzwi do budynku przy ul. Koszalińskiej 44.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330582529

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Władysława Cieślaka 6 B

1.5.2.) Miejscowość: Szczecinek

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-400

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: 943741212

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgm@zgm-tbs.szczecinek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm-tbs.szczecinek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.zgm-tbs.szczecinek.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont elewacji z dociepleniem wraz z izolacją ścian fundamentowych i robotami towarzyszącymi, remontem kl. schodowej i korytarzy piwnicznych oraz wym. drzwi do budynku przy ul. Koszalińskiej 44.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8509521-80a7-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00063007

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00014765/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TRI -119/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 202334,78 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest:

„Remont elewacji z dociepleniem wraz z izolacją ścian fundamentowych i robotami towarzyszącymi, remontem klatki schodowej i korytarzy piwnicznych oraz wymianą drzwi do budynku przy ul. Koszalińskiej 44 w Szczecinku
zgodnie z dokumentacją projektową."
Zakres robót obejmuje między innymi:
- wykonanie remontu z dociepleniem elewacji budynku wraz z izolacją ścian fundamentowych,
- remont nadproży,
- remont/wymiana stolarki drzwiowej (części wspólne - od ulicy),
- wykonanie obróbek blacharskich,
- remont klatki schodowej,
- remont korytarzy piwnicznych (tynki, białkowanie, posadzka)


2. Zakres robót przedstawia: dokumentacja techniczna na którą składają się: projekt budowlany, specyfikacja techniczna wykonania
i odbioru robót, przedmiar robót stanowiące odpowiednio załącznik nr 1, nr 2 i nr 3 do SWZ.
3. Przedstawiony do specyfikacji warunków zamówienia przedmiar robót nie stanowi zestawienia wszystkich planowanych prac i przewidywanych wszystkich kosztów związanych z wykonaniem przedmiotu zamówienia. Roboty nie ujęte w przedmiarze robót, a występujące w projekcie budowlanym lub z niego wynikające nie są robotami dodatkowymi. Roboty nie ujęte w projekcie budowlanym, a występujące w przedmiarze robót nie są robotami dodatkowymi.
4. Wykonawcy mogą przedstawić równoważną techniczną propozycję zaznaczając wyraźnie w ofercie, w oddzielnym załączniku,
zmienione pozycje dostarczając wtedy obowiązkowo wszystkie informacje konieczne do kompletnej oceny rozwiązania
równoważnego przez zamawiającego, gdyż to na Wykonawcy spoczywa ciężar wykazania równoważności treści składanej oferty.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 202334,78

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 231686,88

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 202334,78

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlany Zenon Wojtukiewicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6731020517

7.3.3) Ulica: ul. Kopernika 23A/10

7.3.4) Miejscowość: Szczecinek

7.3.5) Kod pocztowy: 78-400

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 202334,78

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2021-04-22 do 2021-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-05-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane