Wykonanie robót budowlanych pn. Kompleksowa rewaloryzacja(remont)i modernizacja(przebudowa)wnętrz strefy wejściowej (wejścia„C”oraz wejścia„D”) do obiektu zlokalizowanego przy Pl. Bankowym 3/5 w W-wie
MAZOWIECKI URZĄD WOJEWÓDZKI W WARSZAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00062972
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00062972/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-25 08:17
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-757c9811-9c23-11eb-945c-72824b6a02d0
- Identyfikator
- 5251008875
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00062972 z dnia 2021-05-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych pn. Kompleksowa rewaloryzacja(remont)i modernizacja(przebudowa)wnętrz strefy wejściowej (wejścia„C”oraz wejścia„D”) do obiektu zlokalizowanego przy Pl. Bankowym 3/5 w W-wie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MAZOWIECKI URZĄD WOJEWÓDZKI W WARSZAWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013272620
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Bankowy 3/5
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-950
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: +48226956099
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@mazowieckie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.mazowieckie.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych pn. Kompleksowa rewaloryzacja(remont)i modernizacja(przebudowa)wnętrz strefy wejściowej (wejścia„C”oraz wejścia„D”) do obiektu zlokalizowanego przy Pl. Bankowym 3/5 w W-wie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-757c9811-9c23-11eb-945c-72824b6a02d0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00062972
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00012783/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Kompleksowa rewaloryzacja i modernizacja wnętrz strefy wejściowej do obiektu zlokalizowanego przy Pl. Bankowym 3/5 w Warszawie-wejście C (cz.1)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00033036/04
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BOU-IV.272.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem umowy jest wykonanie robót budowlanych realizowanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. ,,Wykonanie zintegrowanego systemu bezpieczeństwa kompleksu budynków
przy pl. Bankowym 3/5 i al. Solidarności 81 wraz z przebudową wejścia C i D-etap II” określonych w dokumentacji projektowej pn.: Kompleksowa rewaloryzacja (remont) i modernizacja (przebudowa) wnętrz strefy wejściowej (wejścia „C” oraz wejścia „D”) do obiektu
zlokalizowanego przy Pl. Bankowym 3/5 w Warszawie oraz opisie przedmiotu zamówienia z wyłączeniem wejścia (holu) D objętego zamówieniem podobnym o którym mowa w art. 214 ust.
1 pkt 7) ustawy PZP.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przed otwarciem ofert, zamawiający działając na podstawie art. 222 ust. 4 ustawy PZP, zamieścił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia, tj. 843 253,00 zł.W przedmiotowym postępowaniu wpłynęły następujące oferty:
Oferta nr 1 SIMPLYTECH Sp. z o.o., ul. Strażacka 63/65, 04-462 Warszawa - cena brutto 841 320,00 zł, okres gwarancji 120 miesięcy.
Oferta nr 2 MULTI ENERGY SERVICE Sp. z o.o., ul. Klaudyny 14 lok. 11, 01-684 Warszawa - cena brutto 1 222 620,00 zł, okres gwarancji 120 miesięcy.
Oferta nr 3 ACERBUD Krzysztof Kawiński, ul. Walecznych 57 lok. 6, 03-926 Warszawa - cena brutto 1 507 686,57 zł , okres gwarancji 96 miesięcy.
Oferta nr 4 Intero Serwis Sp. z o.o. ul. Gustawa Daniłowskiego 6/76 01-833 Warszawa - cena brutto 1 537 500,00 zł, okres gwarancji 120 miesięcy.
Oferta nr 5 Konsorcjum firm: 1. MODANTA Sp. z o.o., ul. Ossowska 78, 05-220 Zielonka 2. Cora NEW Sp. z o.o., ul. Ratuszowa 11 lok. 228, 03-450 Warszawa - cena brutto 1 699 860,00 zł, okres gwarancji 120 miesięcy.
Oferta nr 6 „DENBUD” Przedsiębiorstwo Budowlano-Remontowe Anna Deniszewska, ul. gen. Leopolda Okulickiego 11 lok. 7, 03-984 Warszawa - cena brutto 2 102 208,18 zł, okres gwarancji 120 miesięcy.
Oferta nr 1 złożona przez firmę SIMPLYTECH Sp. z o.o. podlega odrzuceniu. Z kolei cena najkorzystniejszej oferty, złożonej przez firmę MULTI ENERGY SERVICE Sp. z o.o. przewyższa kwotę, jaką zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia o 379 367,00 zł.
Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia o powyższą wartość. Zachodzi zatem przesłanka do unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 ust. 3 ustawy PZP.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1222620
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2102208,18
| 2021-05-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |