Dokończenie robót budowlanych głębokiej modernizacji energet. budynku US w Zamościu przy ul. Podgroble 1 -Poprawa efektywności energetycznej budynków IAS woj. lubelskiego – 3 budynki, II edycja

Izba Administracji Skarbowej w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00067825
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00067825/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-05-25 11:31
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-499221cf-b4a1-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
7121067254
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00067825 z dnia 2021-05-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dokończenie robót budowlanych głębokiej modernizacji energet. budynku US w Zamościu przy ul. Podgroble 1 -Poprawa efektywności energetycznej budynków IAS woj. lubelskiego – 3 budynki, II edycja

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Lublinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001022877

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tadeusza Szeligowskiego 24

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-883

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: (81) 452-23-00

1.5.8.) Numer faksu: (81) 452-23-06

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.ias.lublin@mf.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubelskie.kas.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ias-lublin.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dokończenie robót budowlanych głębokiej modernizacji energet. budynku US w Zamościu przy ul. Podgroble 1 -Poprawa efektywności energetycznej budynków IAS woj. lubelskiego – 3 budynki, II edycja

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-499221cf-b4a1-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00067825

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00015143/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Dokończenie robót budowlanych głębokiej modernizacji energet. budynku U. S. w Zamościu przy ul. Podgroble 1-Poprawa efektywności energetycznej budynków IAS woj. lubelskiego – 3 budynki, II edycja

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, Oś Priorytetowa I Zmniejszenie emisyjności gospodarki, Działanie 1.3 Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach, Poddziałanie 1.3.1 Wspieranie efektywnosci energetycznej w budynkach użyteczności publicznej - "Poprawa efektywnosci energetycznej budynków Izby Administracji Skarbowej województwa lubelskiego - 3 budynki, II edycja"

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00062663/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 0601-ILZ.260.15.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 237052,67 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje dokończenie robót budowlanych głębokiej termomodernizacji budynku Urzędu Skarbowego w Zamościu przy ul. Podgroble 1 realizowanej w ramach projektu pn.: „Poprawa efektywności energetycznej budynków Izby Administracji Skarbowej województwa lubelskiego – 3 budynki, II edycja”. Szczegółowy zakres termomodernizacji budynku Urzędu Skarbowego w Zamościu określają dokumenty, stanowiące załączniki nr 1 oraz 1.1 – 1.7 do projektu umowy (załącznika nr 7 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie z przyczyn technicznych obarczone zostało wadą niemożliwą do usunięcia polegająca na tym, że w toku prac dotyczących przygotowywania postępowania (zamieszczania dokumentów oraz próby podglądu systemowego formularza ofertowego na zakupowej platformie elektronicznej e-zamawiający), z przyczyn technicznych (po automatycznym wylogowaniu użytkownika z systemu) udostępnione zostały w sferze publicznej projekty niektórych dokumentów postępowania: tj: ogłoszenia o zamówienia, opisu przedmiotu zamówienia oraz wzorów oświadczeń wykonawcy. Pomimo konsultacji z pracownikami Zespołu Wsparcia Platformy E-zamawiający, wady nie dało się naprawić. Skutkiem tego jest rozbieżność czasowa o kilka godzin w publikacji dokumentów na Platformie, to jest doszło do publikacji projektów dokumentacji na Platformie e-zamawiający (stronie internetowej) przed publikacją ogłoszenia w BZP.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2021-05-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane