Dostosowanie budynku Zespołu Szkół nr 2 w Kraśniku przy ul. Sikorskiego 25 do aktualnych wymagań ppoż. oraz higieniczno-sanitarnych
Powiat Kraśnicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00063261
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00063261/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-25 10:54
- Lokalizacja
- Kraśnik, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-02653361-a660-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7151716935
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00063261 z dnia 2021-05-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie budynku Zespołu Szkół nr 2 w Kraśniku przy ul. Sikorskiego 25
do aktualnych wymagań ppoż. oraz higieniczno-sanitarnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kraśnicki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019490
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Niepodległości 20
1.5.2.) Miejscowość: Kraśnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-204
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiatkrasnicki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatkrasnicki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiatkrasnicki.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie budynku Zespołu Szkół nr 2 w Kraśniku przy ul. Sikorskiego 25do aktualnych wymagań ppoż. oraz higieniczno-sanitarnych
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-02653361-a660-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00063261
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003183/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Dostosowanie budynku Zespołu Szkół nr 2 w Kraśniku przy ul. Sikorskiego 25 do aktualnych wymagań ppoż. oraz higieniczno-sanitarnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00040217/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Zp.272.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem umowy jest „Dostosowanie budynku Zespołu Szkół nr 2 w Kraśniku przy ulicy Sikorskiego 25 do aktualnych wymagań ppoż. oraz higieniczno-sanitarnych”.
2. Przedmiot umowy obejmuje w szczególności wykonanie:
1) instalacji przeciwpożarowej wewnętrznej wodnej z hydrantami w budynku głównym
w starej części szkoły oraz w części internatowej,
2) wydzielenia klatek schodowych K1, K2 w części internatowej poprzez wykonanie odpowiednich przegród ppoż.,
3) instalacji automatycznego oddymiania klatek schodowych K1, K2 w części internatowej,
4) oddymiania klatek schodowych K1 i K2 z wymianą okien dostosowanych do obowiązujących wymogów, z podłączeniem do systemu sygnalizacji w strefie pożarowej,
5) dostosowania zamknięcia drzwi w klatce K1 internatu, z podłączeniem do systemu sygnalizacji pożarowej,
6) instalacji systemu sygnalizacji pożaru,
7) zainstalowania sygnalizatorów optyczno-akustycznych w celu ostrzegania o grożącym niebezpieczeństwie w całym budynku,
8) instalacji oświetlenia awaryjnego-ewakuacyjnego na drogach ewakuacji,
9) instalacji oświetlenia awaryjnego w starej części szkoły,
10) wymiany istniejących drzwi zejściowych z parteru do piwnicy na drzwi ppoż.,
11) instalacji teleinformatycznej w pomieszczeniach internatu,
12) instalacji monitoringu,
13) wymiany stolarki drzwiowej wejścia głównego w starej części szkoły od strony ul. Sikorskiego,
14) otworów okiennych w piwnicy w starej części szkoły, po dwa od strony ul. Sikorskiego
i od boiska wraz z koszami okiennymi piwnicznymi oraz robotami budowlanymi związanymi
z odtworzeniem izolacji przeciwwilgociowych oraz opaski kapilarnej,
15) robót budowlanych związanych z odtworzeniem na ścianach i sufitach miejsc poddanych robotom, po ułożeniu m.in. pionów i poziomów wodociągowych, okablowania poprzez:
a) w całym budynku uzupełnienie ubytków tynków, szpachlowanie nierówności, zagruntowanie, malowanie powierzchni ścian i sufitów w miejscach poddanych robotom wraz
z malowaniem powierzchni w kolorach zbliżonych do kolorów istniejących,
b) w części internatowej (na II i III piętrze) oraz na całej wysokości klatki schodowej K1
(na parterze, I, II i III piętrze) odtworzenie oraz pomalowanie całych powierzchni ścian
i sufitów wszystkich pomieszczeń:
- w pokojach mieszkalnych (II i III piętrze), pokoju kierownika (II piętrze), świetlicach
(II i III piętrze):
• zeskrobanie „luźnych” farb, uzupełnienie ubytków tynków, szpachlowanie nierówności, wykonanie gładzi gipsowych, zagruntowanie, malowanie ścian i sufitów (co najmniej dwukrotne) farbą lateksową, przeznaczoną do malowania ścian i sufitów jako zmywalne, odporne na szorowanie. Malatura ścian w kolorze jasno beżowym, sufitów w kolorze białym.
- na korytarzach (II i III piętrze), w kuchni (III piętrze) oraz klatce schodowej K1
(parterze, I, II i III piętrze):
• zeskrobanie „luźnych” farb, uzupełnienie ubytków tynków, szpachlowanie nierówności, wykonanie gładzi gipsowych, zagruntowanie, malowanie ścian i sufitów (co najmniej dwukrotne) farbą lateksową. Farby przeznaczone do malowania ścian
i sufitów jako zmywalne, odporne na szorowanie.
Do wysokości 220 cm wykonać lamperię farbą olejno-ftalową (półmat) lub inną
przeznaczoną do tego typu malatury w kolorze jasno beżowym.
Malatura ścian powyżej wysokości 220 cm z farb lateksowym w kolorze średnio beżowym, sufity w kolorze białym.
wc personelu, łazienka personelu, przedsionek, wc – II piętro,
natrysk, łazienka, przedsionek, wc – III piętro:
• zeskrobanie „luźnych” farb, uzupełnienie ubytków tynków, szpachlowanie nierówności, wykonanie gładzi gipsowych, zagruntowanie, malowanie sufitów
(co najmniej dwukrotne) farbą lateksową białą, przeznaczoną do malowania pomieszczeń wilgotnych.
16) inne roboty nie wymienione w opisie, a ujęte w dokumentacji projektowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31625200-5 - Systemy przeciwpożarowe
44220000-8 - Stolarka budowlana
44482000-2 - Urządzenia przeciwpożarowe
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45223200-8 - Roboty konstrukcyjne
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie została złożona żadna oferta. Zgodnie z art. . 255 ust.1 Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.| 2021-05-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |