Konserwacja budynku nr 2 w Trzciańcu (naprawa wentylacji w pomieszczeniach węzłów sanitarnych z wymianą przewodów wentylacyjnych oraz urządzeń wyciąganych)
34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00063928
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00063928/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-25 13:44
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e777e650-ae60-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5170346645
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00063928 z dnia 2021-05-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Konserwacja budynku nr 2 w Trzciańcu (naprawa wentylacji w pomieszczeniach węzłów sanitarnych z wymianą przewodów wentylacyjnych oraz urządzeń wyciąganych)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180690373
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowska 11B
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-111
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 261166659
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia34wog@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.34wog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/34wog/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Konserwacja budynku nr 2 w Trzciańcu (naprawa wentylacji w pomieszczeniach węzłów sanitarnych z wymianą przewodów wentylacyjnych oraz urządzeń wyciąganych)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e777e650-ae60-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00063928
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00012617/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Konserwacja budynku nr 2 w Trzciańcu (naprawa wentylacji w pomieszczeniach węzłów sanitarnych z wymianą przewodów wentylacyjnych oraz urządzeń wyciągowych)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00047802/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/29/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 52843,95 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot niniejszego zamówienia stanowi konserwacja budynku nr 2 w Trzciańcu (naprawa wentylacji w pomieszczeniach węzłów sanitarnych z wymianą przewodów wentylacyjnych oraz urządzeń wyciąganych).
2. W szczególności, podczas wykonywania prac objętych przedmiotem zamówienia, zostaną wykonane następujące roboty:
- Demontaż istniejącej instalacji na poziomie natrysków,
-Zaślepienie istniejącej instalacji pod sufitem wraz z innymi instalacjami wentylacji grawitacyjnej,
- Dostawa i montaż centrali wentylacyjnej nawiewno-wyciągowej z odzyskiem ciepła oraz nagrzewnicą elektryczną
- Dostawa i montaż automatyki ze sterowaniem,
- Dostawa i montaż kanałów wentylacyjnych zabezpieczonych antykorozyjnie poprzez malowanie, regulacja instalacji wentylacyjnej,
- Wykonanie czerpni i wyrzutni na zewnątrz pomieszczenia,
Do prac towarzyszących związanych z budową instalacji należą:
- Wykonanie przejść przewodów przez przegrody budowlane,
- Prace remontowo-naprawcze.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla wyżej wskazanego zakresu robót przedstawiony został w Opisie Przedmiotu Zamówienia roboty budowlane (Załącznik nr 9 do SWZ), Opisie Przedmiotu Zamówienia dla robót sanitarnych i elektrycznych (Załącznik nr 10 do SWZ), Przedmiarach robót (Załącznik nr 11 do SWZ), Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (Załącznik nr 12 do SWZ)
i Schemacie wentylacji mechanicznej nawiewno-wyciągowej pomieszczeń natrysków damskich i męskich (Załącznik nr 13 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45331211-8 - Instalowanie wentylacji zewnętrznej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 77834,40
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 98491,00
| 2021-05-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |