Opracowanie dokumentacji projektowo - wykonawczej termomodernizacji budynków na os. Krakowiaków 46 i na os. Górali 19 w Krakowie
Gmina Miejska Kraków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00064121
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-05-25 14:23
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6761013717
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi projektowania architektonicznego
Wykonawcy
2 przyznane
SOLARSYSTEM S.C. Łapa M., Olesek W., Skorut - Nawara E.Myślenice, PL
38 376 PLNSOLARSYSTEM S.C. Łapa M., Olesek W., Skorut - Nawara E.Myślenice, PL
38 376 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.