„Przebudowa elektroenergetycznej sieci oświetleniowej, budowa stacji ładowania pojazdów oraz remont nawierzchni i odwodnienia parkingu na działkach nr ewid. 3081/4, 3081/5 w m. Krosno”
Powiat Krośnieński
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00071296
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00071296/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-02 07:27
- Lokalizacja
- Krosno, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-04a00e4e-aab6-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6842377932
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00071296 z dnia 2021-06-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa elektroenergetycznej sieci oświetleniowej, budowa stacji ładowania pojazdów oraz remont nawierzchni i odwodnienia parkingu na działkach nr ewid. 3081/4, 3081/5 w m. Krosno”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Krośnieński
1.3.) Oddział zamawiającego: Krośnieński
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6842377932
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bieszczadzka 1
1.5.2.) Miejscowość: Krosno
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-400
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiat.krosno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.krosno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzp.powiat.krosno.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa elektroenergetycznej sieci oświetleniowej, budowa stacji ładowania pojazdów oraz remont nawierzchni i odwodnienia parkingu na działkach nr ewid. 3081/4, 3081/5 w m. Krosno”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-04a00e4e-aab6-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00071296
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003281/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa parkingu przy Starostwie Powiatowym w Krośnie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00048068/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIZ.272.29.2021.AP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia stanowi: „Przebudowa elektroenergetycznej sieci oświetleniowej, budowa stacji ładowania pojazdów oraz remont nawierzchni i odwodnienia parkingu na działkach nr ewid. 3081/4, 3081/5 w m. Krosno.”
Zakres inwestycji obejmuje w szczególności następujące roboty budowlane:
- przebudowa istniejącej podziemnej elektroenergetycznej sieci oświetleniowej, polegająca na wymianie i odcinkowej zmianie przebiegu kabla,
- wymiana i uzupełnienie istniejących słupów i opraw oświetleniowych – punktów oświetlenia parkingu,
- wymiana zdeformowanych i wykruszonych nawierzchni chodników z betonowych płytek chodnikowych na nawierzchnie z betonowej kostki brukowej wraz z częściową weryfikacją przebiegu sytuacyjnego celem wyrównania istniejących szerokości miejsc parkingowych i jezdni manewrowych,
- regulacja pozioma i wymiana elementów nawierzchni istniejących pasów dzielących stanowiska postojowe i jezdnie manewrowe celem wyrównania ich istniejących szerokości,
- lokalne uzupełnienie konstrukcji nawierzchni parkingu,
- lokalne frezowanie sfałdowanej nawierzchni bitumicznej,
- ułożenie cieku z betonowej kostki brukowej w osiach jezdni manewrowych, celem dokładnego wykonania nowej nakładki bitumicznej, umożliwiającej sprawny spływ wód opadowych z zachowaniem istniejących kierunków spływu,
- regulacja istniejących studzienek ściekowych,
- wykonanie nowej nakładki bitumicznej, polegające na wykonaniu warstwy wyrównawczej warstwy ścieralnej z asfaltobetonu,
- oznakowanie pionowe i poziome parkingu,
- roboty wykończeniowe – porządkowe.
- stacja ładowania pojazdów: na działce nr ewid. 3081/4 projektuje się stację ładowania pojazdów. Zasilanie stacji projektuje się kablem typu YAKY 4x35mm2 o długości 72/86m, który należy włączyć w rezerwowy obwód w istniejącej rozdzielnicy nN zlokalizowanej w budynku Starostwa Powiatowego.
- wszystkie prace wykonywane w rozdzielnicy nN zlokalizowanej w budynku S.P. powinny być wykonywane przy udziale i za zgodą wykonawcy rozdzielni z uwagi na obowiązująca gwarancie.
Celem inwestycji jest przywrócenie i poprawa warunków użytkowania oraz estetyki istniejącego parkingu a także znacząca poprawa bezpieczeństwa zarówno dla ruchu samochodowego jak i pieszego po przez zmianę organizacji ruchu.
Szczegółowy opis elementów przedmiotu zamówienia stanowią załączniki:
Załącznik nr 11 do SWZ Dokumentacja projektowa
Załącznik nr 12 do SWZ Przedmiary robót
Załącznik nr 13 do SWZ Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót
Budowlanych
Tam, gdzie na rysunkach, w Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych oraz w Przedmiarach robót, zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) materiałów lub normy, aprobaty, specyfikacje i systemy Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów lub rozwiązań równoważnych pod warunkiem, że zagwarantują one realizację robót w zgodzie z wydanym pozwoleniem na budowę oraz zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w wyżej wymienionych dokumentach.
Przedstawione w projekcie budowlanym rozwiązania odpowiadają przeznaczeniu zamierzonemu przez Zamawiającego w szczególności dostosowania projektu do potrzeb wszystkich użytkowników, w tym zapewnienia dostępności dla osób niepełnosprawnych.
Cechy techniczne i jakościowe przedmiotu zamówienia winny odpowiadać Polskim Normom przenoszącym europejskie normy lub normy innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-06-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |