Dostawa sprzętu specjalistycznego: płyty, śruby, gwoździe na potrzeby Bloku Operacyjnego Chirurgii Urazowej - powtórzenie unieważnionych pakietów
Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym SPZOZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00064633
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-05-26 09:01
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7781350016
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wyroby używane w przypadku złamań, śruby i płyty
Wykonawcy
7 przyznanych
CHM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJuchnowiec Kościelny, PL
10 476 PLNFH ORTHO UPROSZCZONA SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE61-757 POZNAŃ, PL
26 784 PLNFH ORTHO UPROSZCZONA SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE61-757 POZNAŃ, PL
19 710 PLNCHM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJuchnowiec Kościelny, PL
54 000 PLNFH ORTHO UPROSZCZONA SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE61-757 POZNAŃ, PL
42 012 PLNCHM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJuchnowiec Kościelny, PL
5940 PLNFH ORTHO UPROSZCZONA SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE61-757 POZNAŃ, PL
28 728 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.