Przebudowa drogi powiatowej nr 1316E Pod Borem – Wilkowice – Kwasowiec – Raducz – Jeruzal na odcinku od drogi wojewódzkiej nr 707 do granicy z Powiatem Rawskim

POWIAT SKIERNIEWICKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00064691
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00064691/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-05-26 09:27
Lokalizacja
Skierniewice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-beab4f8c-a285-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8361573483
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o.Jasło, PL · lot 0
1 797 447,47 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00064691 z dnia 2021-05-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 1316E Pod Borem – Wilkowice – Kwasowiec – Raducz – Jeruzal na odcinku od drogi wojewódzkiej nr 707 do granicy z Powiatem Rawskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT SKIERNIEWICKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750147780

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Konstytucji 3 Maja 6

1.5.2.) Miejscowość: Skierniewice

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-100

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat-skierniewice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiat-skierniewice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiatskierniewice.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej nr 1316E Pod Borem – Wilkowice – Kwasowiec – Raducz – Jeruzal na odcinku od drogi wojewódzkiej nr 707 do granicy z Powiatem Rawskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-beab4f8c-a285-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00064691

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002942/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Przebudowa drogi powiatowej 1316E pod Borem-Wilkowice-Kwasowiec-Raducz-Jeruzal na odcinku od drogi wojewódzkiej nr 707 do granicy z powiatem rawskim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00037354/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OKR.272.6.2021.DS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2249018,02 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa drogi powiatowej nr 1316E Pod Borem – Wilkowice – Kwasowiec – Raducz – Jeruzal na odcinku od drogi wojewódzkiej nr 707 do granicy z Powiatem Rawskim - od km 1+330 do km 4+275

Parametry techniczne:
- kategoria ruchu KR3
- klasa drogi - L
- szerokość jezdni: 5,50 m
- długość jezdni 2945,00 m
- szerokość pobocza: 0,75 m
W skład powyższej inwestycji wchodzą następujące prace budowlane:
 przebudowa drogi powiatowej nr 1316E na odcinku 2945,00 mb
 poszerzenie istniejącej konstrukcji jezdni
 odtworzenie części rowów
 wykonanie poboczy
 oznakowanie pionowe

Konstrukcja jezdni:
 Poszerzenie jezdni
4 cm – warstwa ścieralna z betonu asfaltowego
5 cm – warstwa wiążąca z betonu asfaltowego
– geosiatka szklana
7 cm – podbudowa zasadnicza z betonu asfaltowego
20 cm – podbudowa pomocnicza z kruszywa łamanego 0-31,5 mm stab. mechanicznie
15 cm – warstwa mrozoochronna

 Nawierzchnia jezdni:
4 cm – warstwa ścieralna z betonu asfaltowego
– warstwa wyrównawcza z betonu asfaltowego w ilości 150 kg/m2

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1797447,47

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2741211,23

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1797447,47

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH Sp. z o.o.

7.3.3) Ulica: Południowa 17/19

7.3.4) Miejscowość: Piotrków Trybunalski

7.3.5) Kod pocztowy: 97-300

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonanie robót rozbiórkowych i ziemnych

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1797447,47

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-05-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane