Wykonanie ścieżki geologicznej (turystyczno-historycznej) etap I i II

Gmina Pieszyce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00064635
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00064635/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-05-26 09:02
Lokalizacja
Pieszyce, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dfa6b9f6-906e-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
8821006077
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie robót inżynieryjnych, z wyjątkiem mostów, tuneli, szybów i kolei podziemnej

Wykonawcy

1 przyznane

CONCEPT Sp. z o. o.DZIERŻONIÓW, PL · lot 0
792 612 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00064635 z dnia 2021-05-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie ścieżki geologicznej (turystyczno-historycznej) etap I i II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pieszyce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890717846

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tadeusz Kościuszki 2

1.5.2.) Miejscowość: Pieszyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-250

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.) Numer telefonu: 74 8365488

1.5.8.) Numer faksu: 748367230

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mwawrzynek@pieszyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pieszyce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pieszyce.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie ścieżki geologicznej (turystyczno-historycznej) etap I i II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dfa6b9f6-906e-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00064635

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000909/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa inwestycji pn.: Podziemny świat Kamionek - smocza Jama

1.1.3 Budowa Singiel track

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt nr CZ.11.2.45/0.0/0.0/18_029/0001868 pn. ,,Czesko-polskie ścieżki do prehistorii, od Geoparku UNESCO po eozoik ” Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska-Polska 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00024276/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WGPRiIT.271.0008.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 730527,19 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie roboty budowlanej pn.: „Wykonanie ścieżki geologicznej (turystyczno-historycznej) etap I i II” w ramach Projektu nr CZ.11.2.45/0.0/0.0/18_029/0001868 pn. ,,Czesko-polskie ścieżki do prehistorii, od Geoparku UNESCO po eozoik ” Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska-Polska 2014-2020

1. Zamówienie składa się z dwóch etapów.

1.1. Etap I – Podziemny świat Kamionek, którego przedmiotem jest zagospodarowanie kompleksu pokopalnianego położonego w Górach Sowich w miejscowości Kamionki – Gmina Pieszyce.
Zakres robót obejmuje m.in.:
- przebudowę istniejącej drogi wewnętrznej wraz z wyprofilowaniem istniejącego rowu;
- uporządkowanie ścieżki;
- wykonanie tablicy informacyjnej dwustronnej;
- wykonanie bramy „witacz”;
- wykonanie miejsca rekreacji indywidualnej;
- wykonanie 3 punktów spoczynkowych;
- wykonanie 8 tablic;
- oznakowanie wejść do sztolni oraz zabezpieczenie największej tzw. Smoczej Jamy.

1.2. Etap II – Przebudowa ścieżek leśnych na ścieżki rowerowe typu Singletrack
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja i przebudowa ścieżek leśnych na ścieżki rowerowe szerokości do 1 m i długości 14 500 mb. Odwodnienie ścieżki poprzez spadki poprzeczne do 5%.

UWAGA !
W dokumentacji założono wykonanie na ścieżce kładek drewnianych, jednak ze względu na sytuację terenową należy przewidzieć wzmocnienie dna potoku celem możliwości przejazdu (dokumentacja dopuszcza wykonanie kładek po dokonaniu rozeznania w terenie).

Zamówienie obejmuje również wykonanie:
- tablic (informacyjne, związane z kopalniami i skałami) i ekspozycji geologicznej
- tablice z regulaminem,
- zabezpieczenie 2 kopalni,
- miejsc spoczynkowych (ławek).

Szczegółowy zakres robót określa projekt budowlano-wykonawczy (załącznik nr 8 do SWZ) oraz opis stanowisk geoturystycznych (załącznik nr 9, UWAGA: w opracowaniu zakłada się opis 27 stanowisk, zostały one uwzględnione: 26 w przedmiarze dla etapu II i 1 w przedmiarze dla etapu I) oraz szczegółowy opis stanowiący załącznik nr 10).
Załączony przedmiar robót (załącznik nr 7 do SWZ) ma charakter pomocniczy. Wykonawca zobowiązany jest do dokładnego sprawdzenia ilości robót z dokumentacją projektową. Z uwagi na to, że w ramach niniejszego zamówienia przewidziane jest rozliczenie ryczałtowe w przypadku wystąpienia w trakcie prowadzenia robót większej ilości robót w jakiejkolwiek pozycji przedmiarowej nie będzie to mogło być uznane za roboty dodatkowe z żądaniem dodatkowego wynagrodzenia. Ewentualny brak w przedmiarze pozycji robót niezbędnych do zrealizowania zamówienia nie zwalnia wykonawcy od obowiązku ich wykonania na podstawie projektu w cenie umownej. W przypadku stwierdzenia przez Wykonawcę wystąpienia rozbieżności pomiędzy przedmiarem a zakresem prac niezbędnych do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z projektem i STWiOR Wykonawca powinien zwrócić się do Zamawiającego w celu ich wyjaśnienia.

2. W ramach realizacji inwestycji Wykonawca bez dodatkowego wynagrodzenia zobowiązany będzie do:
- sporządzenie operatu kolaudacyjnego,
- oznakowania miejsca realizacji robót wraz z zabezpieczeniem,
- składowania, wywozu i utylizacji mas ziemnych i odpadów,
- odtworzenie punktów osnowy geodezyjnej (w razie konieczności).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45222000-9 - Roboty budowlane w zakresie robót inżynieryjnych, z wyjątkiem mostów, tuneli, szybów i kolei podziemnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CONCEPT Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8222128747

7.3.3) Ulica: ul. Rolna 1A

7.3.4) Miejscowość: DZIERŻONIÓW

7.3.5) Kod pocztowy: 58-200

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 792612,00

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-07-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-05-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane