"Oznakowanie poziome" - bieżące utrzymanie

Zarząd Dróg Miejskich w Legnicy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00064882
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00064882/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-05-26 10:32
Lokalizacja
Legnica, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-320d091d-a8c9-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
6910018833
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Malowanie nawierzchi

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00064882 z dnia 2021-05-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Oznakowanie poziome" - bieżące utrzymanie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Miejskich w Legnicy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390278090

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 10

1.5.2.) Miejscowość: Legnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-220

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48767564600

1.5.8.) Numer faksu: 767564619

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdm@zdm.legnica.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdm.legnica.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Oznakowanie poziome" - bieżące utrzymanie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-320d091d-a8c9-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00064882

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003922/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Oznakowanie poziome

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00043431/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DP/6/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 650372,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Podstawowy zakres zadania obejmuje bieżące utrzymanie oznakowania poziomego w 2021r.-2022r. w technologii cienkowarstwowej i grubowarstwowej na terenie Legnicy w zakresie: malowania i odnawiania elementów oznakowania poziomego farbą drogową białą, czerwoną i niebieską szybkoschnącą, dobrze przyczepną do podłoża, tworzącą szorstkie powłoki odporne na ścieranie np. farba LINER, KONTUR i.t.p. lub inna o równoważnych parametrach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy.
Zamawiający popełnił błąd przy szacowaniu wartości zamówienia poprzez zaniżenie ilości robót w stosunku do potrzeb. Zamawiający musi zmienić cały przedmiar poprzez zmianę ilości robót. Po otwarciu ofert nie można dokonać takiej zmiany.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2021-05-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane