remont sufitów w budynku magazynowym Biblioteki Publicznej m. st. Warszawy – Biblioteki Głównej Województwa Mazowieckiego
Biblioteka Publiczna m. st. Warszawy - Biblioteka Główna Województwa Mazowieckiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00064699
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00064699/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-26 09:30
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-68e0f3ee-9c58-11eb-b7a8-ba075a5bf367
- Identyfikator
- 5261287150
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00064699 z dnia 2021-05-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
remont sufitów w budynku magazynowym Biblioteki Publicznej m. st. Warszawy – Biblioteki Głównej Województwa Mazowieckiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Biblioteka Publiczna m. st. Warszawy - Biblioteka Główna Województwa Mazowieckiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000278681
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Koszykowa 26/28
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-950
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: organizacyjny@koszykowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.koszykowa.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://test2.ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-68e0f3ee-9c58-11eb-b7a8-ba075a5bf3671.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
samorządowa instytucja kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
działalność bibliotek
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
remont sufitów w budynku magazynowym Biblioteki Publicznej m. st. Warszawy – Biblioteki Głównej Województwa Mazowieckiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-68e0f3ee-9c58-11eb-b7a8-ba075a5bf367
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00064699
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00031783/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 remont sufitów w budynku magazynowym Biblioteki Publicznej m. st. Warszawy – Biblioteki Głównej Województwa Mazowieckiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Techn. 26.TP.1.1.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 162600 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budynek magazynowy, w którym znajdują się zbiory Biblioteki, składa się z 8 kondygnacji naziemnych o powierzchni kondygnacji ok. 480 metrów kwadratowych i wysokości około 220 cm. Na piętrach II, III, IV, V, VI, VII i VIII stwierdzono odspojenie tynków cementowo – wapiennych (szacunkowa średnia grubość 2,5 – 3 cm).
W zakres realizacji Przedmiotu Umowy wchodzi:
1) zabezpieczenie regałów z książkami przed uszkodzeniem i zabrudzeniem,
2) zabezpieczenie podłóg, mebli, sprzętu i obszarów tego wymagających przed uszkodzeniem i zabrudzeniem,
3) demontaż istniejących instalacji elektrycznych natynkowych w miejscach odspojeń,
4) demontaż istniejących elementów instalacji wentylacyjnej w miejscach odspojeń skucie obszarów odspojonych oraz dalszych odspojeń odkrytych w trakcie wykonywania prac,
5) wynoszenie i utylizacja gruzu,
6) zagruntowanie skutych powierzchni gruntem głęboko penetrującym,
7) uzupełnienie skutych tynków tynkiem gipsowym
8) pomalowanie skutych powierzchni farbą emulsyjną w kolorze białym,
9) montaż zdemontowanych instalacji elektrycznych natynkowych i elementów instalacji wentylacyjnej,
10) sprzątanie pomieszczeń po wykonanych pracach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 190650
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 199998
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 190650
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): działający wspólnie w ramach spółki cywilnej pod nazwą ROBPAW SPÓŁKA CYWILNA ROBERT BUGAJ, PAWEŁ BUGAJ
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Pawel Bugaj, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą ROBPAW SPÓŁKA CYWILNA ROBERT BUGAJ, PAWEŁ BUGAJ, Robert Bugaj, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą ROBPAW SPÓŁKA CYWILNA ROBERT BUGAJ, PAWEŁ BUGAJ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP sc 1182131730
7.3.3) Ulica: ul. Kowieńska, nr 4, lok. 19
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-423
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 190650,00
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-05-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |