Zakup i dostawa nasion zbóż jarych
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Rolniczy Zakład Doświadczalny im. prof. Adama Skoczylasa w Żelaznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00065888
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-05-27 08:18
- Lokalizacja
- Dębowa Góra, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5250007425
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Nasiona
Wykonawcy
6 przyznanych
Centrala Nasienna Sp. z o.o. w Sieradzu98-200 Sieradz, ul. POW 30, PL
30 072 PLNCentrala Nasienna Sp. z o.o. w Sieradzu98-200 Sieradz, ul. POW 30, PL
30 072 PLNCentrala Nasienna Sp. z o.o. w Sieradzu98-200 Sieradz, ul. POW 30, PL
30 072 PLNCentrala Nasienna Sp. z o.o. w Sieradzu98-200 Sieradz, ul. POW 30, PL
30 072 PLNCentrala Nasienna Sp. z o.o. w Sieradzu98-200 Sieradz, ul. POW 30, PL
30 072 PLNCentrala Nasienna Sp. z o.o. w Sieradzu98-200 Sieradz, ul. POW 30, PL
30 072 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.